Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Multi-language web

28. led 2015 00:21 #119847
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Tak jsem se na to podíval a opravil, co se dalo.

Nemůže být více aktivních modulů přepínače jazyků
Byly tam chyby v kódech jazyka

Použít přepis URL jsem nastavil na NE

Teď už se to chová normálně, jen se budou muset udělat znovu moduly nabídky kategorie a články.
Dnes na to nemám již sílu, buď to zkuste sám, nebo se na to ještě mrknu
Poděkovali: Jakub

28. led 2015 10:35 #119850
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Ještě jsem to teď ráno zkontroloval.
Musíte si teď přeložit český článek do Otvovice sale a Otvovice Verschleiß do správných jazyků.
Systémové hlášky (např. tisk, print, drucken) to také píše v patřičných jazycích.

To už si jistě doděláte dle vaší představ, kdyby jste ještě něco nevěděl, tak dejte vědět
Poděkovali: Jakub

28. led 2015 23:27 #119874
Odpověď od Jakub
Začátečník
Vypada to, ze to vsechno funguje. Kazdopadne uz se v tom uplne ztracim a nejsem schopen to sam nastavit. Muzu poprosit jeste o jednu upravu? Defaultni stranka by mela byt anglicky s clankem Otvovice sale a v menu Home ( dale v menu uz jen vlajecky s jazyky) Kliknutim na vlajecku se objevi prislusny clanek v jazyce a klikem na home se vzdy dostane na defaultni stranku s anglickym textem. Toto je moje predstava.

Proc je ted na defaultu nemecky clanek a navic v menu Haus, to opravdu netusim :/

29. led 2015 00:15 - 29. led 2015 00:17 #119876
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Opět jsem tam dal angličtinu. proč jste ji zrušil?

Nastavil jsem ji jako výchozí jazyk.

Máte tam jen jeden článek v každém jazyku. Co má být defaultní stránka?

Vidím, že to potřebujete důkladně vysvětlit, napište mi do PM telefon a já Vám zítra zavolám.

30. led 2015 13:04 #119897
Odpověď od Jakub
Začátečník
Myslim, ze to +- chapu, jen jsem tam nechtel mit americkou vlajecku, ale misto ni napis HOME, ktery by byl na prvnim miste a zobrazoval se na vsech strankach. Ostatni jazyky uz by byli pod vlajeckami, cili u nemciny uz by se tam nezobrazovalo to Haus a u cestiny Domov. Nevim, jak to lepe vysvetlit. Nevim jak to Haus a Domov vypnout. Nikde to nemuzu najit.

Prikladam printscreen, jak bych chtel, aby menu vypadalo na vsech strankach.
Přílohy:

30. led 2015 14:16 #119899
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Ne tak to nejde.
Můžete mít místo vlaječky název jazyka.
ale to "home" je název menu a to si můžete nazvat jak chcete (pro každý jazyk zvlášť)
Tak si místo názvu menu dejte třeba pomlčku a jazyky dejte názvem.

Ale to je opravdu spíše na telefonický rozhovor, jak jsem psal níže

Powered by Fórum