Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Odkaz místo názvu článku

11. lis 2014 22:20 #118852
Odkaz místo názvu článku od Beáta
Uživatel
Prosím o radu. Jsem začátečník a samouk v Joomla! editoru a učím se zkoušením. Zasekla jsem se u dvou bodů:
1) v pravém menu mám článek "aktuality". chci aby po kliknutí na název článku otevřel web nové okno s přesměrováním na konkrétní facebookový link...ať zkouším jak zkouším, vždycky se mi otevře normální článek s odkazem, nikdy ne rovnou fb
2) chci umístit tlačítko "sdílet" na FB stránky ke každé kapitole v jednom článku, zkoušela jsem plugin Content - Facebook Like And Share a nebo Content - Facebook Share Button, ale asi dělám něco špatně, tlačítko se nezobrazí...

jsou to asi prkotiny, ale nemůžu se hnout z místa. dík za rady

12. lis 2014 08:17 #118857
Odpověď od Bong
Moderátor
1) Odkaz z menu na článek vede na článek, titulek také (pokud je aktivní). Udělejte si položku menu (typ Externí URL) prolinkovanou na externí web, tedy Facebook, Parametr Cílové okno nastavte na Nové okno s navigací.

2) jestli něco děláte špatně vám nikdo neřekne. Pod ruce vám nikdo nevidí. Zkontrolujte, zda pluginy nastavujete dle dokumentace autora. Například Facebook App ID a App secret key musíte mít vlastní z vašeho FB profilu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum