Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chybějící správce zařízení

10. říj 2014 08:47 #118403
Dobrý den,

prosím o pomoc. Mám na webu nainstalovaný redakční systém Joomla 2.5.8, ale nemohu se nijak dostat do správce zařízení pro přidávání modulů/pluginů protože tam není.



Web zakládala jedna firma, která už neexistuje a nemám od nich už na nikoho kontakt. Teď si web delší dobu spravuji sám. Ale chci něco přidat a nejde to.

Osobně si myslím, jestli není problémem to, že můj přihlašovací účet je vedený jako správcovský, který nemá k rozšiřování přístup. Po té firmě je v databázi taky založený účet, který je jako administrátorský. Ale k němu nemám přístup.

Poradíte jak tuto situaci vyřešit? :(

Díky,
Petr
Přílohy:

10. říj 2014 10:16 #118404
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
A do datbáze máte přístup? Pokud ano, vyhledejte si tady na fóru, jak obnovit zapomenuté administrátorské heslo.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Poděkovali: Petr

10. říj 2014 11:31 #118407
Odpověď od Petr
Uživatel
Tak dle návodu jsem se dostal do administrátorského účtu, pomocí databáze. Ale pořád není možnost dostat se do správce rozšíření.

Děkuji za pomoc, kdyby ještě někoho něco napadlo dejte prosím vědět. Děkuji.

Petr

10. říj 2014 11:58 #118409
Odpověď od Bong
Moderátor
A opravdu jste se dostal k heslu skutečného původního administrátora stránek a přihlásil se na jeho účet jako Super Users?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Petr

10. říj 2014 12:08 #118410
Odpověď od Petr
Uživatel
No je to jediný účet, ke kterému jsem neměl přístup a v databázi jiný nebyl. Pojmenovaný je Super User.

Přikládám obrázek.




Díky,
Petr
Přílohy:

10. říj 2014 12:33 #118412
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli vám tam nedělá čurbes právě to nastavení více skupin. Máte tam u všech uvedeno "Více skupin" a mělo by být "Super Users ". Ten je nadřazen všem.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum