Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Slabé písmo při psaní článků.

24. zář 2014 14:52 #118078
Slabé písmo při psaní článků. od Michal Zbořil
Začátečník
Přeji všem dobrého dne,
Potřeboval bych nasměrovat kde a co změnit. Když píšu nový článek tak písmo v okně kde chci psát má slabě šedou barvu - aspoň to tak vnímám a tím pádem skoro není vidět. Nejsem pravda nejmladší tak bych si to písmo rád trochu "zčernal". Pro jistotu přikládám obrázek.
Děkuji.

24. zář 2014 15:08 #118079
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Já už vím :pinch: mám na webu šablonu v níž je písmo světle šedé barvy na tmavém pozadí. Uff, to mě tak nějak nesedělo, proč při psaní článku v administraci kde je bílé pozadí mám písmo odpovídající šabloně? Když už teda stejně jako v šabloně tak i s pozadím - inu, nic není asi dokonalé. Holt pro psaní si přepnu písmo na tmavé a před uveřejněním ho komplet změním tak aby bylo na webu vidět správně :( ale kdyby to šlo přeci jen nějak nastavit aby při psaní bylo černé na bílém a pro zobrazení by se přepnulo na tu správnou barvu bylo by to skvělé.

24. zář 2014 15:23 #118080
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
V nastavení editoru máte možnost nastavit vzhledu. Teď máte nastaveno převzetí vzhledu ze šablony, nastavte defaultní vzhled.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

24. zář 2014 15:54 #118082
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
Pokud je to Rozšíření / Správce pluginů / Editor - TinyMCE - tak tady mám výchozí a je jedno na jaké téma to změním. Změní se jen vzhled editoru ne tak písmo použité v okně editace článku.

24. zář 2014 16:44 #118086
Odpověď od Cony
Moderátor
V nastavení pluginu editoru TinyMCE máte možnost CSS šablony - to vypněte a Vlastní CSS - pokud tam něco je, požívají se styly z toho CSS - zkontroljte si to.

24. zář 2014 17:11 #118090
Odpověď od Michal Zbořil
Začátečník
ANO :( děkuji, jsem slepý jako patrona :huh:
Samozřejmě jsem celou dobu koukal na: CSS šablony Ne Ano - hlava a oko nebralo.
Děkuji moc za nakopnutí.

Powered by Fórum