Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

VM2 - chybí texty

24. zář 2014 08:54 #118065
VM2 - chybí texty od ma®vays
Návštěvník
Dobrý den.
Poslední dobou mi začíná haprovat eshop. Největší problém je vtom, že mi chybí nějaké textové informace. Napšíklad ve fakturaci úplně scházejí názvy způsobů plateb a dopravy zboží (viz příloha). V administraci plateb a dopravy jsem nic neměnil a vše se tváří srpcávně. Mám podezření, že za to může nějaké rozšíření třetích stran. Neřešili jste někdo něco podobného? Nemáte nějaký tip, co by to mohlo způsobit?


Přílohy:

24. zář 2014 09:25 #118068
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
hlavní problém je ale vtom, že to blbne i ve správě faktur "VM Invoice" a tam to dost zamrzí . . . viz příloha
PS: verze Vm je 2.0.24

Přílohy:

24. zář 2014 12:15 #118073
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Takže, pokud někdo bude řešit podobný problém . . .
prapůvod je vtom, že je problém s jazykovými verzemi. přesněji eshop je slovensky, pro slovenské kupující, ale správu webu mám v češtině. Z toho důvodu se nezobrazují některé texty ve Vm a postupně ve všech rozšířeních.

Netuším, jak to korektně vyřešit, jediná možnost by byla aktualizace VM2 na nejnovější verzi . . . . snad. já to vyřešil prozatím tak, že jsem si administraci hodil do stejného jazyka, v jakém je samotný web. Tedy do slovenčiny.

Powered by Fórum