Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Google analytics nastavení mod a plug.

16. zář 2013 00:07 #111108
Google analytics nastavení mod a plug. od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý večer,
obracím se na Vás zkušenější s prosbou o radu se zprovozněním google analytics v administraci webu.
Nainstaloval jsem si plugin asynchronous Google Analytic a zadal jsem UI kod vygenerovaný na webu google analytics.
Pak jsem zakoupil a nainstaloval modul Analytics Dashboard provedl jsem instalaci a vyplnění údajů dle video návodu na stránkách autora, ale při pokusu o spojení aplikace s gogle apis mi to vyhodí níže uvedené chybové hlášky, protože má angličtina je velice slabá, prosím vás zkušenější o radu co s tím.
Předem moc děkuji.
Code:
Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/tmp/apiClient/ad/ad41610b13f338f946b8e9e744ec68f0.lock) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/29779/virtual) in /data/web/virtuals/29779/virtual/www/administrator/modules/mod_analytics_dashboard/google-api-php-client/cache/apiFileCache.php on line 37 Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/tmp/apiClient/ad/ad41610b13f338f946b8e9e744ec68f0) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/29779/virtual) in /data/web/virtuals/29779/virtual/www/administrator/modules/mod_analytics_dashboard/google-api-php-client/cache/apiFileCache.php on line 94 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/29779/virtual/www/administrator/modules/mod_analytics_dashboard/google-api-php-client/cache/apiFileCache.php:37) in /data/web/virtuals/29779/virtual/www/administrator/modules/mod_analytics_dashboard/api.php on line 126

16. zář 2013 20:11 #111141
Odpověď od Cony
Moderátor
Ten modul se zřejmě snaží pracovat se soubory v adresáři /tmp. PHP mu to nepovolí, rotože má nastavenou restrikci open_basedir jen na /data/web/virtuals/29779/virtual. Pokud je /tmp opravdu Váš dočasný adresář pro PHP, měl by být povolen v open_basedir. Pokud není, je zřejmě v tom modulu nějaké nastavení pro tuto cestu, nebo je tato cesta nakódována napevno, což je špatně.

16. zář 2013 20:24 #111147
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Předem děkuji za odpověď a chtěl bych se zeptat. Mohl bych vám prosim ten modul poslat, aby jste se na něj podíval kde je ta chyba ? Pokud by se vám hodil, tak vám ho i muzu nechat k používáni.

Powered by Fórum