Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Mod_login - aktualizace stavu

13. zář 2013 07:50 #110976
Mod_login - aktualizace stavu od zbynek
Pokročilý uživatel
Zdravím,

nemate nekdo zkusenost se situaci, kdy se uzivatel prihlasi pres odkaz na login, ktery je umisten v menu jako polozka nabidkym v ktere prihlasovaci formular. (menu-login-item)

Dale je v teto polozce nabidky nastaveno (prihlasovaci formular) presmerovani uzivatele na kategorii v jDownloads, ktera je prave dostupna pro prihlasene uzivatele.

Tod k popisu situace.

A ja resim takovou zapeklitou vec:
Po tomto zpusobu prihlaseni se uzivatel ocitne primo v dane kategorii jDownloads, v ktere je dole v oblasti footer jakoby umisteno tlacitko zpet. Toto tlacitko provadi klasicky javascript:history.go(-1);
Po vykonani javascriptu tedy navaratu zpet se mi ale znova vrati prihlasovaci formular a az PO RELOADU (F5) se mi korektne zobrazi aktualizovany stav login modulu a to jest misto prihlasovaciho formulare tlacitko zpet.

Ja bych ale potreboval aby se to tlacitko odhlasit zobrazilo ihned a ne az po reloadu. Toto prave muze mast uzivatele, ktery si nemusi nic myslet a prihlasovaci formular, ktery mu tam misto tlacitka odhlasit znovu vyskocil vyplni coz nasledne hodi : invalid token


Ja jsem se to snazil upravit ve scriptu jDownloads prave pres ten uvedeny javascript. To mi vubec neslo. Mimochodem ten script mi pride hodne zdratovanej nic jednoducheho. Tak si rikam, jestli by to neslo primo pres scripty toho Mod_login.
Nevim si stim vubec rady .............................................................

Ma nekdo nejakou zkusenost jak toto vyresit?
Predem diky za rady.

13. zář 2013 08:06 #110977
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Jeste dodavam ze tento problem se tyka vsech prohlizecu vyjma Exploreru.
V Exploreru to pracuje korektne .....

13. zář 2013 09:28 - 13. zář 2013 09:29 #110979
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
:(

13. zář 2013 09:56 - 13. zář 2013 09:58 #110980
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Bude to nejspíš souviset s cache prohlížeče ... proč by po stisknutí tlačítka Zpět měl znovu načíst celou stránku, když se předpokládá, že by měla být ve stejném stavu, jak když z ní uživatel šel na jinou stránku.

Já bych to spíš řešil úpravou toho JS na tlačítku. Něco ve stylu onclick="location.href='index.php';". Má to pouze nevýhodu v tom, že to nebude tlačítko Zpět, ale spíše Home. Pokud by to mělo být opravdu tlačítko zpět, byla by potřeba pomoci PHP dynamicky zjištovat adresu, ze které navštěvník přišel. Potom by ta událost na tlačítku vypadala asi takto:
Code:
onclick="location.href='<?php echo $_SERVER['HTTP_REFERER']; ?>';"

13. zář 2013 12:38 - 13. zář 2013 12:45 #110986
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
narovinu jsem v php zacatecnik a Vas navrh je sikovny ale nevim jak to onclick="location.href='index.php';"
a ten dalsi kod, ktery funguje jako tlacitko zpet coz se mi hodi o mnoho vic

dostanu do tohoto kousku kodu do casti jak je JS

if ($make_back_button && $jlistConfig){
$footer = str_replace('{back_link}','<a href="javascript:history.go(-1)">'.JText::_('COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_BACK_BUTTON').'</a>', $footer);

predem dekuji za radu

13. zář 2013 13:01 - 13. zář 2013 13:01 #110989
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Zkuste ten kód upravit takto:
Code:
if ($make_back_button && $jlistConfig['view.back.button']){ $footer = str_replace('{back_link}','<a href="javascript:void(0);" onclick="location.href='<?php echo $_SERVER['HTTP_REFERER']; ?>';">'.JText::_('COM_JDOWNLOADS_FRONTEND_BACK_BUTTON').'</a>', $footer);
Poděkovali: zbynek

Powered by Fórum