Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Uziv. prava pro nahravani dokumentu v jDownloads

02. srp 2013 12:39 - 02. srp 2013 12:41 #109770
Uziv. prava pro nahravani dokumentu v jDownloads od zbynek
Pokročilý uživatel
Dobry den,

mam takovy dotaz v backendu v UI jdownloads kde se vytvari nove kategorie lze priradit prava pro prohlizeni a stahovani, ale jaksi mi unika jak nastavit prava pro nahravani novych dokumentu ??!

Protoze jako registrovany uzivatel nemam povoleno nahravat soubor
ALE!
jako uzivatel s pravy SuperUsera uz nahravat muzu.

Tzn. napada me jedine reseni:
uzivatelum, kteri musi mit moznost z webu v UIcku nahravat soubor do kategorii priradit prava SuperUsera. A pak pro ne v jDownloads vytvorit skupinu a tu dale priradit potrebnym kategoriim ......

Ale uz me nenapada co s kategoriemi ktere musi byt viditelne pro neprihlaseneho (public) a soucasne do nich musi jit nahravat dokumentu z webu z UIcka jDownloads. Doufam, ze to nejak jde jinak je to pekne na pytel ... :( :(

nevim si s tim rady takze budu rad za kazdou uzitecnou informaci nebo odsouhlaseni nejakeho zkuseneho joomlaka, ze moje reseni je spravne ale bohuzel neuplne ... :(

predem diky za info ....

02. srp 2013 13:12 - 02. srp 2013 13:17 #109775
Odpověď od zbynek
Pokročilý uživatel
Idealni. Ted se mi stala takova divna vec, nevim jestli to ma spojitost s tim ze sem mel nastavene dva superusery ale po velmi rychlem (myslim tim napsani jemna a hesla) prihlaseni do administrace se mi po prihlaseni neobjevi absolutne nic v ovladacim panelu. Jen nahore v pravem rohu zustalo Nahled webu; Odhlasit se; Clear Cache ...

nejradejibych to vzal a vyhodil z vokna protoze zalohu mam 1den starou a buch vi jestli pomuze kdyz to vidim ...
Nevite nekdo cim by to mohlo byt? :unsure:

Po zadani uz. jmena bez hesal me vyskoci hlaska uzivatel je na cerne listine ... parada

Powered by Fórum