Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Zobrazenie skrytie nadpisu článku - nefunguje

16. led 2013 12:35 #102229
Zobrazenie skrytie nadpisu článku - nefunguje od metaltemplar
Začátečník
Dobrý deň,

stretol som sa s nasledujúcim problémom a chcem sa spýtať či aj niekto iný a teda poprosím prípadne o radu.

Mám menu položku ktorá odkazuje na jeden článok a v tomto článku nechcem zobrazovať názov, ani dátum vytvorenia a autora. Z tohto článku sa potom preklikáva na ďalšie články ktorým ale už názov, datum vytvorenia aj autora chcem uverejňovať.

Keď nastavim v menu položke funkciu zobrazovať názov - nie, tak to ovplní aj články na ktoré sa z toho úvodného prekliknem a tým pádom ani im sa nezobrazí názov článku. Preto som to chcel vyriešiť tak, že funkciu "zobrazovať názov" ponechám na predvolených a v danom konkrétnom článku ktorý je spojený s touto menu položkou vypnem zobrazovanie názvu, dátumu vytvorenia a autora, tak docielim že tento článok to zobrazené nebude mať ale keď kliknem už na dalsie clanky tak im sa názov zobrazí.

Problém je v tom že joomla vôbec neakceptuje to čo nastavím v konkrétnom článku, keď tam skryť názov tak tam ostane.

Vie mi niekto prosím poradiť ako tento problém vyriešiť?

Dakujem za pomoc.

16. led 2013 14:26 #102233
Odpověď od Bong
Moderátor
(Ne)zobrazení nadpisů a dalšího máte možnost nastavit v:

Globálně ve Správce článků - Možnosti
Položka nabídky - Možnosti článku
Správce článků - Článek - Možnosti článku

Jedno nastavení může ovlivňovat jiné. Zrovna tak může záležet, jak z článku na další články odkazujete, zda jsou třeba tyto další články zařazeny pod jinou položku menu a jak je tato nastavena.

Bez přístupu, nebo znalosti vašeho nastavení vám těžko někdo blíže poradí.

Spíše je otázkou, proč potřebujete jen u jednoho toto nezobrazovat, zda by to nešlo řešit modulem, do kterého si třeba můžete napsat odkazy také, atd... Zkuste dát odkaz, třeba někoho napadne jednoduché řešení.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Tomáš Gutek

16. led 2013 14:34 #102235
Odpověď od metaltemplar
Začátečník
dakujem za odpoved, toto vsetko relativne ovladam a vlastne na predchadzajucej joomle 1.5 to tak fungovalo len na 2.5 to nejak nefunguje.

Skusal som to pochopitelne riesit aj s modulom no problem nastal vlastne v tom ze potom ten modul je zobrazovany aj nad clankami na ktore sa preklikne z toho prveho zobrazenia po kliknuti na danu menu polozku menu polozku.

16. led 2013 16:29 #102241
Odpověď od Bong
Moderátor
V J2.5 to někdy chodí všelijak, to máte pravdu. Zkuste to znova s modulem a pokud použijete toto nastavovátko pro zobrazování modulů, uděláte cokoli: extensions.joomla.org/extensions/style-a...les-management/10307

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. zář 2015 10:19 #123371
Odpověď od Tomáš Gutek
Začátečník
děkuji za článek, dělalo mi to samé to co kolegovi z SK.
pomohl mi vylouskat problém, u kterého jsem už uvažoval o přeinstalaci joomly, nenapadlo mě v nastavení v položky menu >> typ jeden článek a teprve zde se hrabat.

zase jsem se něco přiučil

díky chlapi

Powered by Fórum