Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Přihlášení admin - 500 došlo k chybě

03. pro 2012 10:32 #100582
Dobrý den joomlaportaci,

prosím Vás potřeboval bych poradit. Chci se dostat na svůj web do administrace. Zadám platne meno a heslo a vyhodí mi to stránku 500 - Došlo k chybě a pod tým je Zpět na ovládací panel. Po kliknutí na Zpět na ovládací panel mě vráti na ůvodní přihlašovací stránky do adminu. Už jsem celou složku administrator prekopiroval na novo do rootu ale bez výsledku. Prosím kto ste sa stým už setkali poradte. Vopred děkuji.

03. pro 2012 13:54 #100594
Odpověď od Bong
Moderátor
Chyba 500 je chyba serveru, nejčastěji souvisí s .htaccess. To je čistá instalace Joomly? Nebo jste něco přenastavoval, instaloval, zabezpečoval?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. pro 2012 15:58 #100608
Odpověď od Majky
Nováček
Je to prehozený web z jedne www na novu www. A když jsem to prehodil tak to vše fungovalo. Až jednoho krásneho dne mi to přestalo fungovat.

03. pro 2012 16:48 #100611
Odpověď od Bong
Moderátor

itec napsal: Je to prehozený web z jedne www na novu www.

Tomu máme rozumět jak? Změnila se URL webu, nebo se změnil hosting, případně oboje?

Když to fungovalo a jednoho dne přestalo, něco se stát muselo. Nic se nestane samo od sebe. Vy, nebo někdo jiný jste něco změnili, přenastavili, aktualizovali. upravovali. Nebo došlo ke změnám na hostingu, třeba jim to spadlo a vrátili vám tam 100 let starou nenastavenou zálohu,... nebo se v něčem vrtají a pár hodin to nebude fungovat (i to jsem zažil).

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

04. pro 2012 13:31 #100630
Odpověď od Hana
Uživatel
Dobrý den,
mohu se zeptat mě na problém s administrací?
Mě nelze stránku vůbec zobrazit, web běží, ale admin se nezobrazuje?
Máte ponětí, čím by to mohlo být.
Předem moc děkuji za radu.
Hana

04. pro 2012 14:31 #100640
Odpověď od Hana
Uživatel
Nic se neměnilo, jen proběhla záloha dat, možné je že to bude u správce, protože web běží, a když zadám do vyhledávače cestu/administrator, zak to nic nezobrazí, stránka nenalezena.
H.

Powered by Fórum