Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla! pro prvni diskusni server bez cenzury

20. čvc 2006 16:14 #9327
Hezky den,

nebudu chodit kolem horke kase, ale pujdu rovnou k veci.
Od zari tohoto roku rozbihame prvni diskusni server bez cenzury na adrese www.diskutuj.eu a shanime nejaky rozumny redakcni system. Vyzkousel jsem jich uz nekolik od phpRS pres phpNuke, Mambo, Joomla az po e107, ale bohuzel jsem se nikde nesetkal s necim co by mi vyhovovalo. phpRS je vzhledove velmi nesympaticke, e107 nedokoncene s ne plne komtatibilnim kodovanim a Joomla se mi zase zda moc slozita. Presto se mi Joomla zamlouva nejvice a rad bych tedy nekoho z vas, nejlepe administratora ceske (dovolim si rici) podpory pozadal o pomoc. Na strankach usilovne pracuji a v zadnem pripade nemam zajem pracovat na necem co by drive nebo pozdeji skoncilo, viz 14ti leta decka s tzv. warez fory a podobne. Pujde ciste o server informacni ze zacatku ohledne politicke sceny domaci a v zemich Evropske unie. Pozdeji bych jej rad rozsiril o domeny III urovne se zamerenim na novinky ve vypocetni technice a vubec zapocit velmi rozumne konkurenci serverum Aktualne.cz a podobne. Rad bych vas server timto poprosil o pomoc, treba byt uz jen s nastavenim a malem zauceni RS Joomla a pozdeji treba o uzkou spolupraci (vymena banneru, reklamy a podobne). Pocitam s navstevnosti meho portalu, zalezi uz jen na tom, kdo se rozhodne mi pomoci. Jsem cestny clovek, pomoci si nesmirne vazim a za naklade toho jsem choten pozdeji oplacet prinejmensim stejnou merou. Za pomoc budu velmi dvecny, kontaktujte mne prosim napriklad na emailu.

18. srp 2006 12:58 #10396
Odpověď od René Langer
Uživatel
Dobrej,

nejsem z týmu joomlaportal.cz, ale s užíváním Joomla! již nějaké zkušenosti mám. Viz reference na www.pelisky.relportal.net a www.relportal.net . Mohu Vám po domluvě poradit, pomoci a nebo přímo zprovoznit Web s tímto systémem.

Renda.

Powered by Fórum