Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Komponenta pro komentáře

10. čvc 2006 22:25 #9062
Komponenta pro komentáře od Filip Bartmann
Začátečník
Protože jsem na pořádnou komponentu pro komentáře nenarazil(s podporou threadů) a docela jí potřebuji rozhodnul jsem se, že bych se pokusil vytvořit vlastní a posléze bych jí zpřístupnil pod nějakou rozumnou licencí(moc se v nich nevyznám)-samozřejmě free.
Protože jsem ale ještě pro Joomla nic neprogramoval, tak mám několik dotazů:
1)Kde bych našel API joomly?(Nebo nějaký návod jak Joomlu programovat) Na oficiálních stránkách jsem našel jenom API 1.5.
2)Také bych potřeboval vědět jaké funkce mám používat, aby mi fórum fungovalo na Mambu 4.5.2.3(joomla 1.0.x je s ním celkem totožná?) a s co nejmenšími modifikacemi také pod novou Joomlou 1.5.
Předem děkuji za odpovědi.

Máte problémy s Joomlou!?: skype: filbar

16. čvc 2006 22:13 #9206
Odpověď od Sergej
Návštěvník
Nu pro začatek, komponenty komentáře jsou zde , pak zde a dále zde
Teď jdeme na bod dva. O které API mluvíte server a nebo klient (ale to se ne tyče JOOMLA), nejdřive by jste měl vstoupit sem a seznamit se.
Teď bod tři, JOOMLA team se rozešel s MAMBO team jen jadro prozatim zůstalo stejné. Dalši vývoj nemusí být schodný.
Přeji hezký den.

Powered by Fórum