Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Hledám Joomla znalce na brigádu

28. bře 2011 18:26 #73450
Hledám Joomla znalce na brigádu od Martin
Uživatel
Ahoj, jsem další z těch, kteří objevili Joomlu a mohli by ho využít ve svém projektu, ale mám tak málo času, že se řadím do seznamů hledačů nějakého šikovného Joomlisty.

Provozuji rozvíjející se projekt na RS Ning, se kterým nám ale již dochází trpělivost a zvažujeme přechod na jiný RS. Joomla se zdá býti velmi dobrou, ba dokonce možná i lepší, náhradou. Za účelem přechodu bych ale rád nejdříve získal někoho, kdo mi Joomlu naistaluje a nastaví podle našich potřeb. Vím, že to bude něco stát, není to práce na dlouhé týdny, ale jako brigádu bychom se dohodnout.

Najdu tady někoho takového?

Děkuji moc,

Martin

30. bře 2011 22:00 #73574
Odpověď od Martin Heindl
Uživatel
Ahoj Martine,

pokud nabídka stále platí, pak bych se rád na nějaké spolupráci domluvil. Můj mail je martin@heindl.cz.

Nyní, pro ukázku toho, co dělám, pracuji na stránkách pro kadeřnický salón. Testovací stránky jsou na www.heindl.cz/magnolie .

Martin

31. bře 2011 02:32 #73586
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
prominte pane Heindl, ale povazovat se za znalce joomly s tim, ze na webu mate nahranou spatne udelanou sablonu od Artisteeru, spatne nastavenou joomlu, atd

to uz chce vazne velke sebevedomi

Joomla! pro každého

Powered by Fórum