Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hledám kolegu

24. čvn 2010 18:44 #61457
Hledám kolegu od Michal Prachař
Uživatel
Hledám spolupracovníka, kolegu, kamaráda který by se mnou tvořil webové projekty a rozšiřoval se mnou své vědomosti ohledně tvorby template,programování a všem ohledně Joomly.Hledám člověka,který není uplný zelenáč má něco za sebou.Nemusíte být rovnou programátor a dodavatel šablon pro Rockettheme hledám pouze někoho kdo by se mnou tvořil projekty a byl schopný komunikovat a měl hlavně prostor a čas.Na věku,národnosti,vzdělání apod... mi nezáleží všichni co by měli zájem pište samozřejmě já se programováním a Joomlou přiživuji tudíž je jasné že nebudete dělat zadarmo v případě zájmu odepište a nějak se na tom domluvíme ;)

24. čvn 2010 18:59 #61459
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste kolegu tonicka , ten má podobné praktiky, budete si rozumět.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. čvn 2010 19:07 #61461
Odpověď od Petr Novák
Uživatel
Aha, takže to vážně vypadá na trolla:

www.joomlaportal.cz/forum/29-spoluprace/...imit=6&start=6#61448

24. čvn 2010 21:53 #61471
Odpověď od czdiaboli
Návštěvník
Mno myslím že nás mistr je fakticky trol, našel jsem něco v češtině pro naše krajany, kteří neumí anglicky moc dobře trolling

24. čvn 2010 22:05 #61474
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Já bych kolegu tolik netrápil. Spíš ho pjďme vychovat. Sice mně taky zaráží, že včera nabízel pomoc a dnes hledá někoho, kdo by tvořil s ním .. ale každý jsme nějaký.

To prachynka:
Možná než hledat nějaké pomocníky by stálo za to pomoc nabídnout lidem, kteří se s Joomlou živí. Podle Tvých předešlých postů bych soudil, že si věříš. Zkus třeba virtueart, itx nebo artio. Vyzkoušíme Tě a řeba to dopadne ...

Jen doufám, že nehodláš být další firmy typu "dodáme web za 3.000 na klíč", po kterých pak předěláváme zbastlené weby do použitelné formy.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

24. čvn 2010 22:25 #61479
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Ano, souhlasím již dost poťouchlostí.
Ale přesto si kladu otázku nepatří příspěvek Prachynky do kategorie seznamka?

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

Powered by Fórum