Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

chyba po prenose na webserver

25. kvě 2010 23:11 #60174
chyba po prenose na webserver od peterb.
Uživatel
Dobry den,

prosim Vas o radu. Preniesla som si Joomlu z localhostu na webserver a teraz mam problem s Virtuemartom, resp. Product Scroller-om. Odvtedy sa na inych pocitacoch nezobrazuju uvodne fotografie (hlavne fotografie) Virtuemartu, tym padom ani v Product sroll sa mi nezobrazuju fotografie, len cerveny krizik.

Na mojom PC, kde mam aj celu databazu, mi ide vsetko ok.

Prosim poradte mi, co mam robit, co kde nastavit, dakujem
Peter

25. kvě 2010 23:14 #60175
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Tipnu bych si na velikost pismen v názvu obrázku (souboru), popř. přípony. Webserver pravděpodobně běží na Linuxu a ten rozlišuje velikost písmen v názvech souborů.

26. kvě 2010 09:23 #60185
Odpověď od peterb.
Uživatel
houbak napsal:

Tipnu bych si na velikost pismen v názvu obrázku (souboru), popř. přípony. Webserver pravděpodobně běží na Linuxu a ten rozlišuje velikost písmen v názvech souborů.


HOUBAK, dakujem za odpoved, takt mam v SCROLL nastavenu inu velkost pisma, a bezim na LINUXE, skusim sa tym dnes pohrat, ak sa to nezmeni, este sa ozvem.
Dakujem
Peto

26. kvě 2010 10:05 #60187
Odpověď od peterb.
Uživatel
V pisme asi chyba nebude, aspon zatial....niekde som sa docital, ze pri prenose z localhostu na webserver, treba zmenit aj nastavenia VIRTUEMARTU,....viete mi niekto poradit kde a ako to spravim?
Dakujem
Peto

26. kvě 2010 10:34 #60194
Odpověď od trafobrum
Návštěvník
projděte si příspěvky: www.joomlaportal.cz/forum/search?q=virtuemart+config

váš problém je pravděpodobně adekvátní přesunu mezi adresáři (složkami) (zajimavý výraz pro to je ve slovenštině: "priečinok")

26. kvě 2010 10:34 #60195
Odpověď od Bong
Moderátor
Vy máte nějakou rozdvojenou osobnost, jednou muž, jednou žena? Na slovenském fóru navíc tvrdíte, že máte problém s databází, už jste to opravil?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum