Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Hledám Joomlistu - dlouhodobá spolupráce

30. led 2010 18:57 #55084
Hledám člověka, který dokáže velice dobře pracovat s Joomlou. Dokáže z dodaných xhtml/css šablon vytvořit šablonu pro Joomlu. Dokáže zprovoznit a dále upravovat e-shop atd.

Hledám někoho šikovného, ale pro začátek hlavně spolehlivého a levného. O zakázky nouze určitě nebude :)

Dotazy, popis co dokážete a jakou finanční odměnu si za co představujete prosím do PM. Dík a budu se těšit na spolupráci.

23. čvn 2010 19:44 #61391
Odpověď od Michal Prachař
Uživatel
Dobrý den o vaší nabídku bych měl zájem.Nejde mi o peníze,ale o počet zakázek.Jestli máte zájem o spolupráci kontaktujte mě na icq 383-978-898 nebo prostřednictvím e-mailu:prachynka@seznam.cz. Děkuji.

13. říj 2010 22:04 #65999
Odpověď od Martin Pokorny
Uživatel
Dobrý den,Platí stale nabídka ke spolupraci pokud ano tak napište pokorny86@seznam.cz

13. říj 2010 22:28 - 13. říj 2010 22:31 #66003
Odpověď od Víťa Kápička
Uživatel
Sice je mi divné, že když poptávající napíše: "pište mi do PM", tak dostane odpovědi: "napište vy mně", ale to asi patří ke koloritu tohoto fóra.
Je možné, že odpovídá a tedy práci nabízí, člověk, co sám shání někoho na instalaci Joomly??
Z5 k tématu: je možno poskytnout adresu stránek?

14. říj 2010 12:39 #66026
Odpověď od Petr Novák
Uživatel
Víťo, nechci na tebe neustále reagovat, osobně pishing nemusím, také nerad někoho neustále opravují a poučuji, ale teď rozumně:

ale to asi patří ke koloritu tohoto fóra


Jak může toto fórum za to, že některý jeho uživatel nepochopí (nechtěně nebo záměrně) předchozí příspěvek.

Ty jsi přece součástí tohoto fóra také, a jsi součástí Joomly! a VM, tak proč neustále ty negativní narážky na zdejší fórum?

Tohle fórum si složení uživatelů nevybralo, a pokud se ti třeba nelíbí mé názory, rozhodně za to nemůže toto fórum. :(

14. říj 2010 13:17 #66027
Odpověď od Víťa Kápička
Uživatel
viz PM

Powered by Fórum