Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pomoc s kostrou a nastavením webu

19. lis 2009 21:20 #52446
Pomoc s kostrou a nastavením webu od Prokop
Návštěvník
Hledám někoho kdo mi pomůže s nastavením webu.Mám nainstalováno i skin upravený.Jenom neumím přimnět jednotlivé věci umístit na patřičné místo.Zajisté se budu revanžovat nějakou korunkou.

20. lis 2009 01:09 #52452
Odpověď od Olin
Uživatel
Napiš co by si rád, zpřístupni tvé stránky a možná se dočkáš rad i zadarmo... :)

"Není důležité vědět, jak něco udělat, ale vědět koho se na to zeptat" :)
www.Olin.cz
- Osobní stránky...

20. lis 2009 08:36 #52456
Odpověď od Prokop
Návštěvník
Zdravím no jedná se mi o to jak rozmístnit jednotlivé odkazy a jak je řádně vytvořit.JInak udělat několik odkazů,vložit možnost inzerce ze strany návštěvníků webu(prodej zahradní techniky)JInak bych strašně rád měl koukatelnej shop aby to prostě vypadalo rozumně.V obsahové části chci využít několika formulářů které se budou odesílat mailem.Pokud Vás napadne cokoliv budu rád.

S díky MIchal

20. lis 2009 21:28 #52480
Odpověď od Olin
Uživatel
Mno tak když jsem se podíval na stránky, tak tam bude práce dost :)
Doporučuji si nejdříve pročíst tyto stránky: Fenris.cz Je tam spousta užitečných rad, jak začít atd...

Hlavně jako první by to chtělo nějakou schopnou šablonu, nejlépe placenou, ty jsou už na dobré úrovni. Sám používám šablonu od yootheme pak hned jde vše lépe.

"Není důležité vědět, jak něco udělat, ale vědět koho se na to zeptat" :)
www.Olin.cz
- Osobní stránky...

22. lis 2009 09:12 #52537
Odpověď od Prokop
Návštěvník
Děkuji za cené odkazy no zkusím se s tím nějak poprat.

Powered by Fórum