Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Prosba o pomoc

27. čvc 2009 21:00 #47818
Prosba o pomoc od Martin Pelikán
Uživatel
Dobrý den, Rok mi fungovaly webové stránky pod Joomlou, ale bohužel mi je něco napadlo a nejdou mi spustit. Rád bych našel někoho, kdo by mi s tím pomohl. Člověk, který mi s tím pomáhal odcestoval do zahraničí a bohužel s ním nejsem v kontaktu. Proto využívám tento portál a tuto diskuzi s prosbou o pomoc. jde o web www.futsal-sport.cz .
Pokud se najde někdo, kdo by mi s tím pomohl budu mu moc vděčný. kontakty: pelmar@email.cz nebo tel. 737 253 923
S pozdravem Martin Pelikán

23. čvn 2010 20:19 #61396
Odpověď od Michal Prachař
Uživatel
Rád bych vám pomohl,ale zjsitil sem že webové stránky se zobrazují bez problémů.

23. čvn 2010 20:22 #61399
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
Člověče vy jste jak archeolog, proč vytahujete takový vykopávky. Myslíte že bude někdo čekat 11měsíců na Vaši pomoc!

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

23. čvn 2010 23:24 #61413
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
HonzaKr napsal:

Člověče vy jste jak archeolog, proč vytahujete takový vykopávky. Myslíte že bude někdo čekat 11měsíců na Vaši pomoc!


:-)))

Dost dobré! :-)

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

23. čvn 2010 23:37 #61414
Odpověď od H13
Admin

Dost dobré!


Jo, jo, přesně, už dlouho jsem se tak nezsmál, kdyby se tady bodovalo jako v diskuzích ne seznamu (sport.cz), pak bych musel Honzovi za jeho pohotovou a vtipnou reakci naklikat minimálně tisíc hlasů :-)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

23. čvn 2010 23:39 - 23. čvn 2010 23:40 #61415
Odpověď od Bart
Moderátor
Honza má dobrý hlášky. Tuhle někdo chtěl profilovník pro kralíčky..že to spěchá...a on mu nabídl odkaz Gary´s CookBook :)

Powered by Fórum