Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

vyřešení problému s VirtueMart

11. bře 2009 21:17 #43030
vyřešení problému s VirtueMart od Milan Lipavský
Uživatel
hledám spolupracovníka pro vyřešení problému s VirtueMartem na webu pilahuska.cz - lze nakupovat pouze z jedné kategorie a to z: pilahuska.cz/www/plotove-dilce.html
u ostatních se po kliknutí na přidání do košíku neděje vůbec nic a už si s tím vážně nevím rady, rád tedy za pomoc samozřejmě zaplatím!
VM je verze 1.1.3 a Joomla 1.5.9, zboží má schopnosti a vlastnosti...
předem moc díky!

12. bře 2009 08:31 #43050
Odpověď od Michal
Uživatel
Produkty které jsou s 0,- tak asi přidat nepůjdou, ale zkoušel jsem třeba ŠPALÍKOVÁ DLAŽBA a ta jde přidat normálně.

12. bře 2009 08:38 #43051
Odpověď od Milan Lipavský
Uživatel
ale v kategorii 'plotové dílce' je zboží taky s 0,-Kč a přesto to jde do košíku normálně přidat... např. pilahuska.cz/www/plotove-dilce/klasik-1-...-2-8-cm-bez-vti.html

12. bře 2009 16:25 #43081
Odpověď od Milan Lipavský
Uživatel
navíc třeba na toto zboží jsem cenu teď dal, přesto stále nejde přidat do košíku: pilahuska.cz/www/palisady/test.html

13. bře 2009 11:16 #43102
Odpověď od Milan Lipavský
Uživatel
tak trochu jsem v tomto problemu o krok popošel - zkusil jsem v 'Nastaveni VirtueMart' vypnout 'Use Ajax to add, update or delete products from the cart?' a nyní se po kliknutí na 'Přidat do košíku' u problémových kategorií otevře stránka pilahuska.cz/www/index.php s informací 'Forbidden You don't have permission to access /www/index.php on this server.' Sice furt nevím co s tím a čím to je, ale je to stále posun od ajaxovýho nicnedělání :)

Powered by Fórum