Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pomoc s migrací

09. bře 2009 20:25 #42907
Pomoc s migrací od fanjuve
Uživatel
Dobrý den,

mám web fcjuventus.cz na Joomle 1.0.12 kde je přes 1100 registrovaných a přes 5000 článků.

Ztrátu těchto informací si nemohu dovolit a tak bych se rád obrátil na někoho zkušeného, který by mi migraci na nejnovější Joomlu 1.5.9 samozřejmě za finanční odměnu udělal. Jednalo by se o základní převedení, hlavně se nesmí porušit výše zmíněné data.

Omlouvám se adminům za tuto poptávku, ale kontaktoval jsem nějaké firmy a nikdo mi neodpověděl, tak to zkouším zde.

Jestli by byl někdo tak hodný, tak mě prosím kontaktujte na fansjuve@seznam.cz.

Děkuji a přeji příjemný večer

Příspěvek editován: fanjuve, v: 09/03/2009 21:48

FCJuventus.cz - mùj web Joomla 1.5.9

09. bře 2009 21:49 #42911
Odpověď od Karel Neugebauer - itx.cz
Nováček
Můžeš prosím napsat které firmy si kontaktoval, ať se ti ostatní můžou těmto firmám příště třeba vyhnout. Mě samotného by to zajímalo, za ty roky co se na portále pohybuji znám v podstatě dvě nebo tři.

itx.cz - komplexní služby v IT ... hostime.cz - webhosting nejen s podporou Joomla

09. bře 2009 21:58 #42912
Odpověď od fanjuve
Uživatel
Jedná se o tuto stránku: www.virtueart.cz/

S poptávkou na migraci jsem se nejprve obrátil přímo na joomlaportal.cz, ty můj mail pravděpodobně přeposlali této společnosti, kde mi nějaký zástupce odpověděl, že by to bylo možné.. Od té doby jsem zaslal jim 2 maily a po dvou týdnech jsem nedostal žádnou odpověď... tak nevím.

V žádném případě však nechci nijak tuto firmu pomlouvat, jen mě mrzí, že nedokázali odpovědět.

Příspěvek editován: fanjuve, v: 09/03/2009 21:59

FCJuventus.cz - mùj web Joomla 1.5.9

10. bře 2009 09:26 #42922
Odpověď od Martin Štěpánek
Uživatel
Ja bych to řekl asi tak, že jsem se obracel na www.virtueart přes jejich poptávkový formulář s žádostí o platební modul pro VM a taky nikdo se mi neozval...je to už 2 nebo 3 týdny...takže asi nebudu sám jak se dívám.

PS: mají napsat že hledají spolupracovníky že nestíhají ;)

Joomla šablony - www.gavick.com

10. bře 2009 09:53 #42925
Odpověď od Linelabcz
Admin
Zdravím,
u poptávkového formuláře je od začátku ledna nápis:
"Z důvodu velkého množství rozpracovaných projektů až do odvolání nepřijímáme žádné další poptávky a objednávky na webové stránky.
Děkujeme za pochopení
"

i tak se snažíme odpovědět na každý Váš email, (desítky emailů denně), pokud email nedorazí můžete volat na telefonní čísla uvedená v kontaktech.

Omlouváme se.

10. bře 2009 11:00 #42930
Odpověď od Stenly
Uživatel
PM

Netlač vodu, teče sama.

Powered by Fórum