Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Spolupráce na novém projektu

14. úno 2007 09:48 #15922
Spolupráce na novém projektu od Roman Kršňák - Joomla4u
Uživatel
Ahojte. Hlednám jednoho možná později i více nadšenců, kteří by mi pomohli s administrací nového Joomla projektu. Více podrobností pošlu na mail.
Uchazeč by měl skvělě ovládat administraci Joomly. Měl by umět instalovat a konfigurovat moduly a komponenty a taky by měl ovládat angličtinu.
Nejedná se o žádný konkureční projekt Joomlaportálu, ale o užitečné stránky uživatelů systému Joomla :-)
Pokud máte zájem tak pište na PM, přidejte nějakou referenci a email kontakt.
Díky

14. úno 2007 10:11 #15925
Odpověď od Michal
Uživatel
Jestli muzu, tak se trosku svezu.
Sekce "inzeraty" tu bohozel nejsou:-( Muj projekt sice neni zalozen na Joomle (mozna v budoucnu), ale rad bych rozjel jedno forum. Bohuzel na phpbb.cz se schazi nactileti a s snima moc rec neni:-). Uz jsem to tu rozebiral v jednom vlakne. Absolutne se nejedna o komercni vec, takze spise hledam nadsence. Co pozaduju? Ferovost a hlavne zajem o cestovani a foceni (klasicka fotografie).
Dik

02. bře 2007 11:33 #16698
Odpověď od Roman Kršňák - Joomla4u
Uživatel
Tak projekt o kterém jsem tady dříve psal se už pomaličku rozjel. jedná se o stránky s českými komponentami a rozšířeními pro Joomlu. Pokud byste chtěli přispět s nějakou češtinou tak můžete. Stránky jsou na www.joomlacz.eu

Powered by Fórum