Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hledám pomoc

23. úno 2020 14:47 #141796
Hledám pomoc od Petr
Uživatel
Dobrý den, mám na Vás prosbu. Po patnácti letech tvorby a udržování neziskových webovek o historii a životě v našem městě jsem před velkým dilematem. Zastaralý web www.jirikov.info buď překlopit do nové podoby nebo jej vypnout. Toto jsem tvořil pomocí Frontpage a galerie Jalbum, ale překlopení už sám nezvládnu. Mám v "šuplíku spousty nových "starých" materiálu. Tak zkouším oslovit vaší komunitu, jestli by se nenašla nějaká dobrá duše ochotná mi (nám) pomoci. Tím nám myslím i spolku Betlémářů a spolku Pohádkový les, které zastřešuji. Děkuji. Petr petr.wittgruber@jirikov.info

23. úno 2020 15:13 #141797
Odpověď od Cufe
Admin
Dobrý den, klidně Vám pomohu následující formou: Mohu Vám ve volné chvíli připravit strukturu webu v Joomla a Vy si to můžete naplnit dle libosti.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Poděkovali: Bong

23. úno 2020 18:32 #141800
Odpověď od Petr
Uživatel
Děkuji moc za nabídku, rád využiji. Budu Vás kontaktovat mejlem...

Powered by Fórum