Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Instalace VirtueMart na localhost (xampp)

23. dub 2012 09:03 #92825
Odpověď od Vendula
Uživatel
tak jsem nakonec xampp vyhodila o ProgramFiles složky a nainstalovala jej pouze do C: a vše se zdá být již nyní OK.
Provedla jsem rovněž taky instalaci VirtuaMart, ale jo jejím dokončení se mě nejen na stránce systému, ale i v jeho administraci zobrazuje několik řádků s výpisem chyb:
Strict Standards: Non-static method VmConfig::loadConfig() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\works\joomla\administrator\components\com_virtuemart\admin.virtuemart.php on line 37

Strict Standards: Non-static method VmConfig::setStartTime() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\works\joomla\administrator\components\com_virtuemart\helpers\config.php on line 216

Strict Standards: Non-static method Permissions::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in C:\xampp\htdocs\works\joomla\administrator\components\com_virtuemart\helpers\config.php on line 574

Strict Standards: Non-static method VmConfig::get() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in C:\xampp\htdocs\works\joomla\administrator\components\com_virtuemart\helpers\permissions.php on line 153

Strict Standards: Non-static method VmConfig::setdbLanguageTag() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\works\joomla\administrator\components\com_virtuemart\helpers\config.php on line 444

Strict Standards: Non-static method VmConfig::showDebug() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\works\joomla\administrator\components\com_virtuemart\helpers\config.php on line 157

Strict Standards: Non-static method VmConfig::get() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\works\joomla\administrator\components\com_virtuemart\helpers\config.php on line 295

Strict Standards: Non-static method Permissions::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in C:\xampp\htdocs\works\joomla\administrator\components\com_virtuemart\helpers\config.php on line 574

apod.

Zkoušela jsem hledat na internetu, kdy by mohla být chyba, ale k ničemu jsem nedospěla.

23. dub 2012 12:29 #92827
Odpověď od karel
Zkušený uživatel

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

10. zář 2012 08:59 #97130
Odpověď od domorodec
Začátečník
Dobrý den, děkuji Vám za rady i za odkaz. Chtěl bych se zeptat, kde ten php.ini najdu. Našel jsem jeden ve složce xampp serveru. Je to ono?

Pokud je to on, tak jsem v něm našel tyto možnosti:
display_errors
; Default Value: On
; Development Value: On
; Production Value: Off

; display_startup_errors
; Default Value: Off
; Development Value: On
; Production Value: Off

; error_reporting
; Default Value: E_ALL & ~E_NOTICE
; Development Value: E_ALL | E_STRICT
; Production Value: E_ALL & ~E_DEPRECATED

pak tam mám ještě:
; Development Value: E_ALL | E_STRICT

Takže kde mám prosím nastavit ne, pro nezobrazování těchto chyb?

Děkuji

Domorodec

14. zář 2012 20:12 #97396
Odpověď od domorodec
Začátečník
Dobrý den,

tak jsem to nastavil i v php.ini, ale i nadále se chyby zobrazují jak na localhostu, tak v konfuguraci marketplace. Asi to bude tím Xampp serverem, Můžete mi prosím doporučit nějaký jiný podobný free server, na které bych mohl joomlu a tím i tento mogul ladit, bez těchto komplikací? děkuji.

Domorodec

Powered by Fórum