Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Phoca Cart verze 3.1.3 vydána

05. pro 2018 23:42 #138296
Odpověď od Cony
Moderátor
Na demu www.phoca.cz/phocacartdemo/premiere/ nejde dokončit nákup, CAPTCHA se nezobrazí ale tvrdí že je špatně...

05. pro 2018 23:57 #138297
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,

:: {orderdate} proměnná neexistuje - datum objednávky se skládá např:
Code:
{orderyear}-{ordermonth}-{orderday}

:: pokud budeš vkládat proměnné typu downloadlink nebo orderlink, je dobrý (např. kvůli sef), aby existovaly menu odkazy: na download nebo objednávky

:: kusy - podívám se na to ... díky za info.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

06. pro 2018 10:50 #138300
Odpověď od Teo
Návštěvník

H13 napsal: Ahoj,
:: pokud budeš vkládat proměnné typu downloadlink nebo orderlink, je dobrý (např. kvůli sef), aby existovaly menu odkazy: na download nebo objednávky

Aha, já jsem myslel, že to vloží konkrétní cestu k dané objednávce tak jak to někdy bývá.

06. pro 2018 13:17 #138301
Odpověď od H13
Admin
Ano, to vloží, ale pokud je zapnutý SEF, pak je mít dobrý vytvořený menu odkazy (klidně skrytý), aby to vytvořilu "hezčí" URL, např: www . neco . cz/objednavky

Pokud není vytvořenej menu odkaz, pak to vyváří odkaz odvozený s hlavního menu odkazu na e-shop, tedy např:

Odkaz existuje:
http :// ... /index.php/download
Odkaz neexistuje (existuje menu odkaz na e-shop: shop)
http :// ... index.php/shop/download

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

06. pro 2018 22:25 - 06. pro 2018 22:36 #138305
Odpověď od Teo
Návštěvník

H13 napsal: Ahoj,
:: {orderdate} proměnná neexistuje - datum objednávky se skládá např:

Code:
{orderyear}-{ordermonth}-{orderday}

Teď jsem to odzkoušel Honzo a pokud tam dám tyto proměnné, tak to taky nefunguje. Ale vyřešil jsem to takto:
{prefix}{year}{month}{day}{orderid}
To funguje v pořádku.

Ještě mám dotaz z jiného ranku - nemůžu si vzpomenout jak se dá nastavit, aby u ceny bylo vidět, že je to včetně DPH. I když jsem zkoušel přenastavit cenu s DPH nebo bez ní nebo aby se s ní vůbec nepočítalo, tak to je stále jen "Cena". Ale tohle asi špatně hledám, protože v anglické dokumentaci to tam vidím.
Já bych to samozřejmě mohl vyřešit tak, že by třeba v zápatí faktury byla hláška "Všechny ceny jsou včetně DPH". Ale to asi není úplně obvyklé.
Tak teď ještě upravuji tento příspěvek - ta cena DPH se objeví v pokladně u dopravy, ale u produktu ani u celkové ceny to není.

07. pro 2018 00:05 #138306
Odpověď od Cufe
Admin
Honza napsal omylem proměnné, které patří do mailu. Jinak každý může mít samozřejmě tvar rozdílná, já ho tvořím třeba takto:
Code:
{year}{prefix}{orderid}{suffix}
Jedná se o standardní výstup pro faktury, alespoň ve většině případů, co jsem se setkal, a který i mně vyhovuje.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum