Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla a hosting u Bananu

07. lis 2018 10:33 #137543
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Na endoře v plus je max_execution_time 60sec., tak tam to možná doběhne, ale asi to problém neřeší.
Co udělá upgrade na 3.8.13?

13. lis 2018 20:01 #137668
Odpověď od honza999
Návštěvník

Ernst napsal: Na endoře v plus je max_execution_time 60sec., tak tam to možná doběhne, ale asi to problém neřeší.
Co udělá upgrade na 3.8.13?

Upgrade na 3.8.13 dopadl stejně jako na 3.9, rozšíření 3.stran jsou aktualizovaná,doufám že jsem něco nepřehlídnul, konzultuji průbežně s podporou banánů, ale zatím bezvýsledně.

24. lis 2018 09:31 #138061
Odpověď od honza999
Návštěvník
Napadlo mě jestli náhodou na aktualizaci nemůže mít vliv direktiva:
expose_php=off
jestli jsem to dobře pochopil, tak pokud je tento parametr vypnutý, při dotazu se nezjistí verze PHP,
ale nevím co spouští aktualiazce JOOMLA, pokud aktualizace potřebuje zjistit jaká verze PHP je na servru a nedostane odpověď, může se stát že čeká na odpověď a pak se nemůže přihlásit na server k databázi? Možná je to blbost, ale fakt už nevím kde hledat chybu.
Díky Honza

24. lis 2018 10:25 - 24. lis 2018 10:26 #138062
Odpověď od Cufe
Admin
Honzo, mohu Vám poradit jednu věc, která Vám ušetří starosti a čas: přesvědčete vlastníka webu, aby změnil hosting. Nechci křivdit určitému hostingu, ale jsou 2 profláklé hostingy, kam nerad implementuji Joomlu: Ba**n a We**s. To, co běžně funguje jinde na moji praxí ověřených hostinzích, na těchto jsem se musel různě babrat = ztrácel čas. Jen můj názor z praxe.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum