Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Změna CSS Souboru nefunguje

20. dub 2018 21:16 #135246
Odpověď od David
Uživatel
Dekuju mockrat
nahodim wamp a novou sablonu. nejak me asi selhal chrome tedy ja. normalne jsem daval prozkoumat na pozadi. to vypsalo soubor kde je zapsan kod a na kterem radku ale nejak to nesedi:)

Dekuju mockrat za pomoc a ochotu. Dneska vas kazdej odbeje jednou vetou jestli to clovek ma zapojene v monitoru:) Dekuji mnohokrat, Jak se zorientuji na foru, hodim vam +karmu :) Kazdopadne jako prvni nahodim ten server

20. dub 2018 21:19 #135247
Odpověď od David
Uživatel
Jinak koukam ty barvy to jsem nastavil predtim spravne. jen web to zobrazil az ted. tzn prohlizec zobrazuje neustale web bezezmeny. mate nato nejakou radu? cervena zelena to jsem tam daval ale nic a ted po par hodinach zmeneno.

20. dub 2018 21:39 - 20. dub 2018 21:41 #135248
Odpověď od Bart
Moderátor

recoo napsal: Jinak koukam ty barvy to jsem nastavil predtim spravne. jen web to zobrazil az ted. tzn prohlizec zobrazuje neustale web bezezmeny. mate nato nejakou radu? cervena zelena to jsem tam daval ale nic a ted po par hodinach zmeneno.

Problém musí být v prohlížeči. Mezipaměť / cachování nastaveno není, ani minifikace.
Doporučuji vždy otestovat změnu i v dalším prohlížeči, kvůli ověření funkčnosti. Jinak pro obnovu stránky stačí použít CTRL + F5. Případně promazat mězipamět prohlížeče (nebo i Joomly ve správě).

Něco jsem kdysi psal sem, ale je to hodně zastaralé a ne vše platí: Rozcestník Joomlaře .

20. dub 2018 21:43 #135249
Odpověď od Bart
Moderátor

22. dub 2018 02:30 #135256
Odpověď od David
Uživatel
Dekuju jeste jednou . video se hodi kazdopadne a s tou pameti si to taky myslim protoze jsem si skoro jistej upravama a spravnosti. jedine co jsem si myslel jineho byla nejaka dedicnost kterou znam z grtafiky ale css je konicek.

22. dub 2018 05:34 #135259
Odpověď od David
Uživatel
Tak Vyřešeno
Teda alespon potvrzeno.Jestlize jsem vymazal z prohlizece (chrome) historii,cache atd, zmena se projevila. zvlastni je ze i kdyz jsem provedl dalsi zmenu tak ta se take projevila i bez dalsiho mazani cache atd. Zdrejme neco jako vyjmuti webu ze zaznamu prop ukladani neexistuje a mazat to po kazde zmene je smrtici, nahodim tu sablonu offline. Diky za pomoc :evil:

Powered by Fórum