Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zásilkovna a One Page Checkout pro VirtueMart [byPV] - virtuemart

24. čvn 2021 23:51 - 24. čvn 2021 23:55 #144524
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
asi na to máme každý trochu jiný názor, možná jiný mají ti majitelé eshopů

mít dneska win XP (budiž jim věčná sláva) je asi stejné jako mít web na joomla 1.5

a vybírat pobočku v dropdownu o tisíci položkách je tak trochu pochoutka pro ty, kteří si nechtějí vybrat pobočku jednoduše na mapě dle lokace

25. čvn 2021 09:20 #144527
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Ernst napsal: asi na to máme každý trochu jiný názor, možná jiný mají ti majitelé eshopů


To rozhodně, programátoři mají na věc vždy jiný názor, oni nesledují počet objednávek za den, nevidí stoupající/klesající objednávky, neplatí zaměstnance, provoz...
Oni by chtěli jen programovat/instalovat do výše svých vědomostí. A protože 90% programátorů neumí souvislosti (ač by core programátor tuto vlastnost měl mít), pak to ve výsledku i vypadá

Ernst napsal: mít dneska win XP (budiž jim věčná sláva) je asi stejné jako mít web na joomla 1.5


To stačí říct těm starým lidem, kteří počítač stěží umí ovládat, mají ho od svých vnuků jako vydechlý model (jen aby něco měli) a nerozumí vůbec tomu co tam mají nainstalované a kolik ramky, ale potřebují si koupit léky, které jim pomáhají k životu.
Já s nimi mluvil po telefonu a sdílel si s nimi obrazovku a vím proč pak nikdy nedokončí objednávku a proč naštvaně píší že eshop nefunguje.

Erns napsal: a vybírat pobočku v dropdownu o tisíci položkách je tak trochu pochoutka pro ty, kteří si nechtějí vybrat pobočku jednoduše na mapě dle lokace


Ano, vybírat 25 000 poboček výdejních boxů Colissimo ve Francii je opravdu pochoutka.
Proto jsme zaplatili 60 000 Kč a celou zásilkovnu přeprogramovali, aby obsahovala vyhledávací pole ve stylu joomla s higlightem, aby řazení poboček se dalo nastavit v administraci (podle názvu, podle PSČ, podle města) a znovu vygenerovat pomocí cronu, aby když už ten systém funguje, tak obsahoval dalších cca 50 doprav po celé evropě a nejen v cz a sk.

Což ale bylo určitě při testech po instalaci vidět - že ano? (toto je opravdu sarkasmus) :), takže tento argument považuji za irelevantní - a pro ostatní kteří to nezkoušeli více méně zavádějící.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

25. čvn 2021 22:20 - 25. čvn 2021 22:28 #144532
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Víš Rudo, já jsem jen našel řešení něčeho co normálně nespolupracuje a nabídl jsem ho všem, co by se jim to hodilo, zdarma.
Ani jsem nepředpokládal, že by zde o tom byla diskuze.
Ale zapomněl jsem na tebe, který musí diskutovat o každé blbosti.

A samozřejmě jsi hned nabídl svoje, placené řešení.
Když jsem k němu vyjádřil názor, že dle mě není vhodné, začal jsi klasicky podivně argumentovat a hanit vše ostatní.

Přísahám, že už nikdy příště nebudu na tvoje příspěvky reagovat.

Domluvil jsem.

Powered by Fórum