Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Překlad modulu ITCS Kalendář

28. úno 2021 19:45 - 28. úno 2021 19:48 #143859
Odpověď od Bong
Moderátor
Vážně to nemáte přepsané, zkuste si zobrazit www.chalupa-boretice.cz/modules/mod_itcs...epicker.en-GB.min.js - je stále v angličtině.

Na WEDOS je problém s oprávněními, tak je možné, že se vám to nepřepíše pokud to nahráváte přes FTP. Práva opravte "kouzelným tlačítkem" v administraci hostingu a pak namísto FTP manageru používejte zásadně Phoca Commander.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. úno 2021 20:54 #143860
Odpověď od Velitel
Začátečník
jsem asi magor, ale postupoval jsem podle Vás pře phoca commander - nic, posléze jsem upravil instalační balíček respektive jsem do něj vložil vámi upravené soubory a nic, vrcholné číslo je , že jsem odinstaloval celý modul,v total commanderu ani v phoca commanderu modul není, ale soubor na adrese www.chalupa-boretice.cz/modules/mod_itcs...epicker.en-GB.min.js
se stále zobrazuje a navíc ještě v angličtině i když fyzicky tam není. Podotýkám že jsem v prohlížečích vymazal hstorii, cookies ..
CTRL+SHIFT+DELETE a pro sichr ještě ccleaner

28. úno 2021 21:01 #143861
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste se podívat pře nějaký FTP, jestli tam po tom modulu není něco vidět.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. úno 2021 21:10 #143862
Odpověď od Velitel
Začátečník
nikde nic
Přílohy:

28. úno 2021 21:27 - 28. úno 2021 21:37 #143863
Odpověď od Bong
Moderátor
Kouzelný to hosting :-) Ale už je pryč...

Nicméně zkuste následující...

Když už jsem nějakou češtinu spáchal, je tato k dispozici ke stažení na www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/221-i...reservation-calendar Jedná se o klasický balíček včetně instalátoru.

Ve vašem případě by měl být postup instalací v administraci Joomly:

- nainstalovat modul
- nainstalovat český překlad

Překlad odstraňuje pár chybiček v původním a také po instalaci nebudou problémy s oprávněními. Takže jej využijte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. úno 2021 21:39 #143864
Odpověď od Velitel
Začátečník
psal jsem i na wedos poradili mi zakázat cache modulu do .htacces

# DISABLE CACHING
<IfModule mod_headers.c>
Header set Cache-Control "no-cache, no-store, must-revalidate"
Header set Pragma "no-cache"
Header set Expires 0
</IfModule>

co vy na to?

Powered by Fórum