Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Platba kartou

30. lis 2020 17:25 #143322
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud účet máte, tak vám v podstatě stačí Email nebo PayPal ID, které vyplníte v nastavení komponenty, kterou pro platby používáte.

Tedy otázka je spíše: jaké rozšíření pro registraci hráčů na události - turnaje používáte? Umožňuje toto rozšíření vůbec platby?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. lis 2020 17:36 #143324
Odpověď od Honza85
Začátečník
www.kamosi-sportliga.sk/index.php/tenis

Tady se registruje na mě stránky je tam formulář a pak po vyplnění príde hráči email s dalšíma infomacema a taky variabilní symbol a číslo účtu kam ma poslať startovny poplatek

30. lis 2020 20:11 #143329
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale to je jen formulář pro registraci, jestli se nepletu.

Potřebujete nějaké rozšíření ve stylu shopu, událostí nebo bookingu. Uvědomte si, že vlastně prodáváte a je jedno jestli ponožky, nebo registraci na konkrétní akci.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

30. lis 2020 20:22 #143330
Odpověď od Honza85
Začátečník
Můžete mi prosím něco doporučit?

30. lis 2020 23:20 #143331
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Můžete mi prosím něco doporučit?


Ano.
Projektového managera nebo programátora, který Vám pořádně prohlédne web a doporučí správné řešení a provede. A ne ty rady co tady vidím a co jsou k ničemu == obecné rady, které stejně s úrovní Vaší znalostí nevyužijete.

---

Jak může někdo doporučit maďarskou platební bránu nebo PayU nebo ComGate, která nejde naimplementovat na Vaši aplikaci joomsport nebo Vaši formulářovou aplikaci Balbooa Joomla Forms bez hrubého programování, kterého nejste schopen?
Budete uzavírat smlouvu s maďarskou platební bránou jako zahraniční subjekt a posílat si peníze do Maďarska?

Už jsem Vám to psal několikrát zde i v osobním emailu (zde jsem byl okřiknutý že se mýlím...). Ale je evidetní, že si nedáte poradit, a pod dojmem, že zdejší fórum je to pravé místo, kde Vám poradí, tak zde vytváříte mnoho dotazů, které nejsou (a troufám si tvrdit) ani nebudou nikdy zodpovězeny tak, aby Váš web pokročil kupředu.
Jde prostě o souhru Vašich neznalostí (tady je nezískáte, i když to tak vypadá), neochotu hledat a učit se znalosti a návody implementací a úprav css a editace obsahu jinde než zde, o formát zdejšího fóra, které není na takové komplexní návody k učení připraveno (ať už lidmi nebo prostorem) a jiné.

Sleduji Vaši snahu již delší dobu, jak pomocí mnoha dotazů se snažíte nahradit programátora a ušetřit a za mě mohu říct, že si musíte nejprve ujasnit co vlastně chcete:
- stát se odborníkem na joomla web se speciální aplikací na turnaje
- nebo být majitelem firmy, který si zaplatí odborníka a věnovat se bussinesu

Na to první nemáte znalosti a zdejší fórum (to je jedno jaké, obecně jakékoli fórum) Vám k dosažení první varianty nikdy nepomohou. (je to jen návod kam máte zaměřit činnost, hlavní práce je na Vás).

A Vaše postupné dotazy mě jen utvrzují v tom, že Vaše znalosti se během roku bohužel neposunuly na vyšší úroveň.

Takže se vracím zpět k mému doporučení:
Oslovte zde zavedené programátory a dohodněte se s nimi na normální placené práci.
Ušetříte svůj drahocený čas a nebudete mít web jako slepenec mnoha nesouvisejících "rad", kdy při první příležitosti se slepenec rozbije a nikdo ho nedá dohromady.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

01. pro 2020 00:14 #143333
Odpověď od Cony
Moderátor

Rudolf napsal: Jak může někdo doporučit maďarskou platební bránu nebo PayU nebo ComGate, která nejde naimplementovat na Vaši aplikaci joomsport nebo Vaši formulářovou aplikaci Balbooa Joomla Forms bez hrubého programování, kterého nejste schopen?

Ale no tak Rudo...
- o PayU, ComGate jsem psal jako o obecné možnosti na obecný dotaz. Nelovím tu zákazníky a nemám čas zkoumat dopodrobna jejich weby. Krom toho jsem psal a PayPal, ze stejného důvodu jako uvedl Bong. PayPal v nějaké formě má v podstatě snad každé rozšíření s možností platby již v základu.
- B-Payment (Borgun) má i české zastoupení. Shodou okolností jsem B-Payment implementoval (ne do Joomly) a to i na úrovní propojení s platebními terminály. Smlouvu jsem, pravda, neviděl, ale zákazník dostává platby normálně na český účet v CZK (tuším že je u Raifky). Pravda, b-payment mně příliš nenadchl ani z programátorského ani z uživatelského hlediska.
- Ne vždy je motivací při vytváření webu business, někdy někdo dělá něco čistě pro zábavu, pro dobrý pocit z toho, že vytvořil něco funkčního i když ne třeba dokonalého (samozřejmě nedokáži posoudit, zda je to tato situace)
- samozřejmě musím souhlasit, fóra obecně, tedy i toto, slouží k nějakému "postrčení" správným směrem, ne ke komplexnímu vyřešení problému

Powered by Fórum