Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

buy content

19. úno 2018 20:28 - 19. úno 2018 20:36 #134277
Odpověď od Bong
Moderátor
Já tedy nevím, ale není to o voze a o koze?

Pokud chci prodávat obsah článků v Joomle je třeba hledat mezi rozšířeními primárně v kategorii "Membership & Subscriptions". A myslím, že pomocí některých lze odemknout byť jen jeden článek přihlášenému uživateli, alespoň to velí logika věci.

Hledat (a hlavně najít) podobné rozšíření pro WP pomocí "content upgrade" je trochu na hlavu a rozhodně to nepůjde v případě Joomly. Už jen proto, že každý ze systémů pracuje malinko odlišně a používá jiné názvosloví a podobně.

Pozn.: Hodně uklizená rozšíření v tomto případě nejsou, jsou placená. S jejich využitím a znalostí je tedy v čechách stejný problém, jako s placeným obsahem (nejen) Joomly :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

19. úno 2018 20:34 #134279
Odpověď od Linelabcz
Admin
Je to o tom, že MaK se zde, na Joomla fóru, snaží v téměř každém druhém postu odkazovat na WP, přestože není WP uživatel. :-) Proč to dělá, ví jen on sám.

19. úno 2018 20:36 #134280
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
„Content upgrade“ je ustálený termín používaný napříč všemi CMS. Asi tedy kromě Joomly.

MaK.

--- -- -

19. úno 2018 20:40 #134281
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Linelab: Nesnažím se v každém druhém postu odkazovat na WP – mrkni do historie. Uznávám, párkrát jo, ale jistě ne v každém druhém příspěvku, to je nesmysl. Spíš se to tak nějak sešlo, třeba u příležitosti pořádání srazu WP.

Bohužel stále častěji narážím na limity. Ne samotné Joomly, ale toho, že na ni chybí rozšíření, které ke své práci potřebuju. Nechce se mi věřit, že se to děje jen u mě.

MaK.

--- -- -

19. úno 2018 21:33 #134282
Odpověď od Linelabcz
Admin
Já ti rozumím. Pokud potřebuješ upravit, nebo naprogramovat rozšíření na míru, napiš třeba na Linelab.cz, nebo jinému vývojáři Joomla rozšíření. Odkazovat na WP nebo Drupal a psát, "tam je to lepší..." pak vypadá podivně, zvláště když Joomla má aktuálně 7 991 rozšíření.

19. úno 2018 21:38 #134283
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky za nabídku. Těch 7 991 rozšíření je pro J! 3.x nebo pro všechny verze?

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum