Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

buy content

19. úno 2018 18:34 #134268
Odpověď od Linelabcz
Admin
Na joomla extensions je rozšíření toho typu přes 20 extensions.joomla.org/category/e-commerc...ptions/?limitstart=0

Jaké rozšíření pro WP umí odemknout pouze jeden článek za body, peníze a článek zustane uživateli odemčený?

19. úno 2018 18:47 #134269
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Jako třeba Akeeba Backup? (viz tvůj odkaz)

Co jsem v rychlosti proletěl, tak obsah na WP nějak umí odemknout třeba ConvertKit, LeadBoxes by LeadPages, Monster Link Content Upgrades by OptinMonster, Content Upgrades by AudienceOps, Thrive Leads, Content Upgrades Pro, Boss Plugins – Easy Content Upgrades, MailOptin. Nestudoval jsem je podrobně, nejsem WPsař.

Záleží, jak to admin pojme. Nevím, co bere jako platidlo – jestli jen e-mail nebo požaduje registraci nebo úhradu jen za 1 kus. Pak by se mohl hodit přehled třeba těchto 10 www.wphub.com/blog/posts/wordpress-plugi...rge-viewing-content/

Píšou tam, že některý z pluginů umí odemknout obsah i jen 1 stránky za platbu via PayPal, některé mají dokonce affil možnosti.

Ale o WP se tady asi nikdo bavit nechce.

MaK.

--- -- -

19. úno 2018 18:57 #134270
Odpověď od H13
Admin

Ale o WP se tady asi nikdo bavit nechce.


:-) pravděpodobně ne, tohle je fórum o Joomle!, takže je to podobné jako kdyby v Hornbachu stál u dvěří hlídač a rovnou by posílal lidi do Baumaxu, protože by byl přesvědčen, že Hornbach lidem nenabídne to, co Baumax.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. úno 2018 19:00 #134271
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
No jo. Dobří obchodníci, pokud vím, takhle fungují. Klidně pošlou zákazníka ke konkurenci, pokud nemají zrovna něco skladem.

MaK.

--- -- -

19. úno 2018 19:11 - 19. úno 2018 19:14 #134273
Odpověď od H13
Admin

No jo. Dobří obchodníci, pokud vím, takhle fungují. Klidně pošlou zákazníka ke konkurenci, pokud nemají zrovna něco skladem.


:-) :-) Tak to máš možná špatné informace. Kdysi, a už je to hodně dávno, jsem pracoval v jedné obrovské firmě, která zde měla v podstatě monopol a později oligopol a ta firma vydělávala tolik peněz, že její zaměstnanci byli neustále na školeních o prodeji - ale ne jen tak ledajakých - byly to školení od odborníků z celého světa. A tam se neustále dokola opakovala základní pravidla:

- natáhnout lidi do obchodu, protože ostatní lidi přitahují zase lidi (čím víc je v obchodě lidí, tím víc jich tam příjde)
- nikdy, za žádnou cenu, neposílej zákazníka ke konkurenci, protože se může stát, že už nikdy nepříjde

Pro dobrého prodejce (nemluvím o nadrůměrném nebo vynikajícím prodejci) nemůže být problém uspokojit zákazníka v momentě, kdy něco není na skladě. Pokud to nedokážeš, nejsi dobrý prodejce.

Pokud prodejce pošle zákazníka ke konkurenci, není to prodejce ani obchodník, je to moula a musí být na hodinu propuštěn.

Co se týče Joomly!, neřekl bych, že nemá na skladě nějakou takovou komponentu.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. úno 2018 19:17 #134274
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Myslím, že mám dobré informace. Myslel jsem to jinak, ne podle „výkonu“. Ale chápu, že pro někoho „dobrý obchodník“ = podojit zákazníka.

Pokud jsem hledal dobře, Joomla takové rozšíření nemá. Možná je někde hodně uklizené.

Ale můžeš ho napsat, jsi jeden z mála, kdo to tady dokáže :)

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum