Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Horizontal scrolling slideshow

10. led 2017 07:21 #129841
Horizontal scrolling slideshow od Jitka
Začátečník
Na několika starších webech používám tento modul a bez problémů.
Nově mám zprovozněný jeden web na joomla 3.6 a dala jsem na něj také tento modul a stále mi hlásí problém, je zřejmě chyba v cestě k obrázkům. Přitom složku mám vytvořenu a obrázky v ní nakopírované. Zkoušela jsem i starší verze tohoto modulu a cesta stále stejně špatná.
Dodržela jsem i správný název obrázků. Co s tím? Zkoušela jsem i obdobný modul Vertical scrolling slideshow a to samé.

No directory \hosting\www\zus-sternberk.cz\www\modules\mod_horizontal_scrolling_slideshow\images
NO IMAGES modules/mod_horizontal_scrolling_slideshow/images

10. led 2017 15:31 #129844
Odpověď od Bong
Moderátor
Nejlépe dejte odkaz na stránku s chybou.
Cesty máte podivné, podívejte se třeba na lomítka, na webu jsou doprava...
Zkuste si zavolat přímo v prohlížeči některý z obrázků, zda je vůbec možné jej zobrazit (zus-sternberk.cz/modules/mod_horizontal_scrolling_slideshow/images/nejakyobrazek.jpg)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. led 2017 16:54 #129846
Odpověď od Jitka
Začátečník
No právě..

Já jsem přesně nakopírovala chybovou hlášku s lomítky jak byla

momentálně je modul deaktivován, aby to nestrašilo na webu

Ale obrázek tam je..
zus-sternberk.cz/modules/mod_horizontal_...ages/klaviry_16a.png

Funguje mi to např na webu www.sdocr.cz
Ten je ale ještě na joomla 2.5.27 a starší verzi tohoto modulu. Zde jsem nastavila vše naprosto stejně a objevuje se pouze chybová hláška.

10. led 2017 19:56 - 10. led 2017 20:01 #129849
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý večer,
můžete napsat odkaz na stažení modulu? Vyzkouším to a dám Vám vědět.

12. led 2017 21:15 #129859
Odpověď od Jitka
Začátečník

13. led 2017 10:29 - 13. led 2017 10:29 #129870
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Dobrý den,
tak jsem odzkoušel váš modul a funguje tak jak má.
Podle chybových hlášek, které jste napsala, máte špatně modul nastavený ;) .
1. No directory \hosting\www\zus-sternberk.cz\www\modules\mod_horizontal_scrolling_slideshow\images - vám říká, že neexistuje složka pro ukládání obrázků.
2. NO IMAGES modules/mod_horizontal_scrolling_slideshow/images - toto zase říká, že ve složce nejsou žádné obrázky ( to je jasné, když složka neexistuje :) )

Takže, přes správce médií si vytvořte ve složce images složku např. slider, do které též ve správci medií nahrajete požadované obrázky.
Pak si přímo v nastavení příslušného modulu nastavte cestu k obrázkům, jedná se o položku "Image folder", kde napište images/slider dejte uložit a mělo by vám to už fungovat.

Powered by Fórum