Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Prodej digitálního obsahu. Jak na to?

05. říj 2015 20:01 #123766
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky, Cony, omrknu.

MaK.

--- -- -

05. říj 2015 20:29 #123768
Odpověď od Kamil
Začátečník
Když jste testoval Guru, nevíte, zdali je možné využít pouze members arey? A je zde možnost napojení na jakékoliv platební brány?

Děkuji

05. říj 2015 20:46 #123769
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Tady je pricing guru.ijoomla.com/pricing , vidím 2-3 verze.

Systém vypadá skvěle.

Platební brány uvádějí jen PayPal a Authorize.net - to je právě ten průšvih, který jsem zmiňoval. Ani jedno v ČR mezi veřejností moc nefrčí.
guru.ijoomla.com/payment-plugins

Kdyby to tak nějaký borec vzal a přetavil na české prostředí s možností implementace české platební brány, to by byla paráda!

MaK.

--- -- -

05. říj 2015 22:02 #123775
Odpověď od Cony
Moderátor

sv.MADMAX napsal: Když jste testoval Guru, nevíte, zdali je možné využít pouze members arey? A je zde možnost napojení na jakékoliv platební brány?

První část jsem úplně nepochopil. Jako že b jste využíval pouze subscription? Na to nepotřebujete Guru, ale postačí Vám jakékoliv Membership řešení. Třeba Akeeba Subscription je zdrarm a rozšiřitelné dle libosti. (jen si nejsem jistý se statusem Akeeba Subscription, zda je ještě nejak rozvíjeno).

Ad platební brány - Tenkrát Guru podporoval v základu jen PayPal (ale už jsou to ćca 2 roky), ale obsahoval API pro přidání jakékoliv brány. To bych řekl platí obecně u všech (rozumných) rozšíření. Nepočítejte ale příliš s tím, že naleznete nějaké rozšíření s nějakou integrovanou českou platební bránou. Budete si ji muset dodělat, nebo zkusit pohledat, jestli ji už někdo nedělal...

05. říj 2015 22:05 #123777
Odpověď od Cony
Moderátor

MaXoft napsal: Systém vypadá skvěle.

Chce to řádně otestovat, mne na první pohled také nadchl, ale při postupném nasazování a "přiohýbání" jsem nalezl poměrně hodně chyb. Ale jak píši, je to už cca 2 roky, a požadavky zákazníka byly tenkrát dost "šílené".

05. říj 2015 22:17 #123780
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Cony, napadá tě někdo:

1) Kdo, zvládne naprogramovat propojení s GoPay bránou?
2) Kdo zvládne Guru počeštit?
3) Zmákl bys to ty? Pokud ano, za jakých podmínek (přibližná cenová náročnost, termín)?

Díky, MaK.

--- -- -

Powered by Fórum