Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Nefunkční počítadlo

19. dub 2015 17:10 #121502
Nefunkční počítadlo od kulich636
Návštěvník
Dobrej den...
Nevi nekdo proc mi nefunguji pocitadla citanosti pri clankoch?
Navstevnost stranky je funkcni, no pri clankoch se mi prectenost nezaratava....
Dekuji

19. dub 2015 21:14 #121513
Odpověď od Bong
Moderátor
A zobrazujete opravdu detail článku? A dělá to více lidí nebo z více prohlížečů?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: kulich636

20. dub 2015 19:30 #121530
Odpověď od kulich636
Návštěvník
Zobrazuje mi te hodnoty, ktere jsou zobrazeny v správcovi clanku v stlpci citanost. Ale ani v tomto stlpci citanost se nemeni. Skusal jsem precist clanek z ruznych prohlizecu i z pc a z mobilu a dokonce i z jineho pc z jine IP. Jedna se o stranku www.vyhodnevmeste.sk a detail clankov se zobrazi az primo v kategorich, napr. tovar....

20. dub 2015 20:25 - 20. dub 2015 20:33 #121531
Odpověď od Bong
Moderátor
Zobrazujete vždy blog článků. Na detail článku se uživatel ani nedostane.
Navíc nevím, zda se dá vůbec mluvit o článcích, je to jen reklamní hnízdo s odkazy na PDF. Tohle můžete udělat efektivněji pomocí nějaké komponenty pro stahování souborů. Nebo rovnou pro podobné účely využijte nějakou inzertní komponentu (budete to mít bez práce). Třeba slovenčinu pro AdsManager jsem dělal nedávno: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/89-adsmanager

Zkuste si skutečný odkaz na detail článku: www.vyhodnevmeste.sk/index.php?option=co...t&view=article&id=17 ... započítává se každé načtení (obnovení) stránky...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: kulich636

Powered by Fórum