Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Problém s obrázky v Phoca Gallery

17. dub 2015 08:53 #121432
Odpověď od Lukáš
Začátečník
češtinu sem nainstaloval jak o joomly tak do phoca gallery joomla napsala že se úspěšně nainstalovala ale česky to nemám, češtinu mám v administraci v jazykách vybranou ale česky to není
Přílohy:

17. dub 2015 08:56 #121433
Odpověď od Lukáš
Začátečník
češtinu sem nainstaloval jak do phoca gallery tak do joomly, ale prostě to česky není, instalace proběhla v pořádku, češtinu mám vybranou v administraci, ale česky to není.
Přílohy:

17. dub 2015 09:01 #121434
Odpověď od Bong
Moderátor
Odhlásil jste se a znovu přihlásil do administrace? Zkontroloval jste případně nastavení jazyka ve vašem uživatelském účtu (Správce uživatelů: Úprava uživatele záložka Základní nastavení)?

Ještě poznámka. Joomlu máte nainstalovanou ve složce joomla, ale měla by být přímo v rootu webu. Takhle se vám v URL objevuje například: horkyutabora.cz/joomla/index.php/kronika

Také si upravte nastavení vytváření SEO SEF a nastavte .htaccess, jinak se vám tam bude objevovat index.php: horkyutabora.cz/joomla/index.php/kronika

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Lukáš

17. dub 2015 09:08 #121435
Odpověď od Lukáš
Začátečník
Odhlásil a nic , kde že mám hledat nastavení jazyka v účtu ? ... nějak to nemůžu najít. a ještě kde se tedy nastaví to SEO SEF?

17. dub 2015 09:10 #121437
Odpověď od Bong
Moderátor
Jazyk ve vašem účtu - tedy Správce uživatelů: Úprava uživatele... záložka Základní nastavení.
Vytváření SEF URl v Globálním nastavení Joomly.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. dub 2015 09:14 #121438
Odpověď od Lukáš
Začátečník
tak sem to našel tam mám nastavený use default a jde vybrat pouze angličtina.

Powered by Fórum