Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Pomoc

03. bře 2015 22:48 #120575
Pomoc od Jess
Začátečník
Ahoj Jomlaci, najde se zde někdo kdo by mi pomohl s webovkama? Mam je již postaveny, jen potřebuji poradit s nějakýma drobnostama, který jsem nikde v knížkách nenašla :(

03. bře 2015 23:26 #120578
Odpověď od Jess
Začátečník
dobrý den, děkuji za reakci. Koukněte se na stránky www.easypools.nl - a jak je hlavní panel takový bílý průsvitný a na něm jsou položky menu home, zwembaden, informatie ..... no tak když si otevřu jakoukoliv položku, tak to menu je statické a překrývá nejenom text ale i obrázky, dá se to nějak schovat a vytahovat dle potřeby? Myslím jako u čtění textu že by se to schovávalo a po najetí na menu vyskočilo? jde udělat něco takovýho? Mám 3 knížky a ani v jedný jsem to nenašla

04. bře 2015 00:11 #120581
Odpověď od Linelabcz
Admin
Tak v první řadě je horní menu na dva řádky, to není uplně nejlepší. Zkuste dostat menu na jeden řádek, menší logo např. nebo upravit název položky v menu "HydroStar - The turbine counter flow system" atd...


Tím vyskočením menu po najetí myší, myslíte co přesně? Omlouvám se ale nerozumím přesně, co máte ne mysli. Můžete třeba v souboru templates/as002059/css/tmpl.default.css přidat řádek

#slider-row .moduletable {
padding-top: 100px;
}

atd.. nebp zmenit fixed pozici menu na absolute aby, jak vy píšete "u čtení textu" scrollování neobtěžovalo.

04. bře 2015 10:22 - 04. bře 2015 10:30 #120584
Odpověď od Jess
Začátečník
Dobrý den,
děkuji, no i když jsem maximálně zkrátila popis na pouze hydrostar, tak se mi i tak nezkrátilo řádkování, pořád je to na dva řádky. Nicméně, jsem to vyřešila, že jsem položku hydrostar odebrala z hlavní nabídky, a vložila jej pod zwembaden. Ale co se týče hlavního panelu, tak pořád zlobí, projela jsem celou nabídku main menu, ale nikde jsem nenašla změnu pozici ... jak navrhujete na fixed - nenapíšete mi přesně kde jej najdu? Jsem tady celkem nováček a stránku kterou jsem Vám ukázala nám dělal jeden pán, který ale už bohužel není mezi náma, tak to zůstalo na mě a i když jsem si koupila 3 knížky je to pro mě španělská dědina. Některý věci jdou udělat krásně pomocí knížky, ale zbytek je celkem těžký, hlavně když se není koho zeptat :-)

04. bře 2015 10:44 #120585
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Můžete zmenšit to logo !easypools nebo zmenšit padding v menu (rozestupy mezi položkami menu)
To je v template css v šabloně

Powered by Fórum