Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Upgrade z J2.5 na J3

30. led 2015 13:15 #119898
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Vzezl jsem do phpmyadmin a mám tam vše co jsem kdy testoval zoo, sobi, virtuamart, rsfirewall a další.

Nevím jestli to je správné, ale tabulek mám 8 stránek.
vše se opakuje, ale pokaždé s jinou předponou, třeba:
d9cbv_kunena
jos_kunena
kasrl_kunena
wm15z_kunena

V joomle mám jako předponu databáze wm15z_

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

30. led 2015 15:34 #119903
Odpověď od Cony
Moderátor

Koudy napsal: Nevím jestli to je správné, ale tabulek mám 8 stránek.

:) no to je docela dost... Pokud je ta databáze jen k téhle jedné joomle, tak ty s jinou předponou jsou nějaké pozůstatky. Ty s jos_ budou pravděpodobně ještě z Joomly 1.5, ty ostatní jsou bůh ví jaké. Tady bych asi začal, a ponechal ve finále jen tabulky se správnou předponou. a ty ještě znovu projděte a mrkněte se po tabulce co jsem psal. Pokud tam je (a jde opravdu o databázi k Joomle 2.5) tak pryč s ní.
Když se Vám ještě podaří smazat tabulky k rozšířením co už nemáte, tím líp, ale pozor aby jste si nesmazal něco živého. Ideálně samozřejmě před vším udělat zálohu.
Nakonec můžete pozustalé tabulky nechat všechny zoptimalizovat a opravit...
Poděkovali: Koudy

31. led 2015 13:47 #119907
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Vše jsem udělal a mám novou chybu, jinou.

Joomla!
1062 - Došlo k chybě.
Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY' SQL=-- -- Dumping data for table `wm15z_tags` -- INSERT INTO `wm15z_tags` (`id`, `parent_id`, `lft`, `rgt`, `level`, `path`, `title`, `alias`, `note`, `description`, `published`, `checked_out`, `checked_out_time`, `access`, `params`, `metadesc`, `metakey`, `metadata`, `created_user_id`, `created_time`,`created_by_alias`, `modified_user_id`, `modified_time`, `images`, `urls`, `hits`, `language`, `version`) VALUES (1, 0, 0, 1, 0, '', 'ROOT', 'root', '', '', 1, 0, '0000-00-00 00:00:00', 1, '{}', '', '', '', '', '2011-01-01 00:00:01','', 0, '0000-00-00 00:00:00', '', '', 0, '*', 1);

Zpět na Ovládací panel

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

31. led 2015 14:45 #119908
Odpověď od Cony
Moderátor
To bude stejná situace. Tabulka tags nemá v Joomle 2.5 co dělat. Pravděpodobně máte v databázi uložený jakýsi polopřevod na Joomlu 3. Tabulku tags taky smažte...
Poděkovali: Koudy

31. led 2015 18:08 #119910
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Tags jsem smázl a zas to neprošlo přes postinstall_messages, tak jsem to taky smazal a pak aktualizace prošla.

Web jede, v administraci nemám nahranou šablonu a zjistil jsem, že nemohu žádné šablony měnit. Neukládá se můj výběr.

jinak cache a ostatní jsem zkoušel promazat a nic.

Přejel jsem to plním balíkem joomla 3.3.6 a taky nic.

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

31. led 2015 22:38 #119927
Odpověď od Cony
Moderátor
A zkoušel jste už v Joomle 3 tu opravu databáze v administraci Joomly?
Poděkovali: Koudy

Powered by Fórum