Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Presun na jinou domenu

06. úno 2013 22:45 #103624
Odpověď od Bong
Moderátor
Jak jste přesunoval? Jak jste upravoval?
Udělejte to znova a pořádně, pokud si nejste absolutně jistý co a jak děláte, použijte Akeeba Backup + Kicstart.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. úno 2013 23:18 #103625
Odpověď od Radek Altmann
Uživatel
Tak nevim kde byl problem, vse jsme udelal znova stejne a ted to funguje.

06. úno 2013 23:30 #103626
Odpověď od Bong
Moderátor
Mezi klávesnicí a židlí. Jinde to nehledejte. Pokud nepoužijete správný postup se správnými nástroji můžete čekat chyby. A bohužel i po odstranění této chyby. Ta totiž nemusí být poslední.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. úno 2016 08:43 #125724
Odpověď od Zbyněk
Uživatel
Zdar. Vím, že je to starší téma... Nicméně... Třeba se to někomu bude hodit. Strávil jsem s tím pár dnů a pročetl mnoho stránek.
Přecházel jsem s webem na jinou doménu. Je sice pěkné, že všichni píší, že není problém ale problém nastal...
Jak a kde a co.
Cizí web. Doména po expiraci. Záloha obsahu a databáze. Já. Já umí jen plnit obsahem a velmi málo v php a 0 v databázích... Já umí číst a je tvrdohlavý :-)

Ad1. Nikomu nevěř :-) Poskytovatel služeb mi stéle tvrdil, že cesta k temp a log je správná. Omyl. Nebyla. Pomohla až automatická instalace Joomla! Kde cestu vyčtete z configuration.php. Automatickou instalaci přes ftp jsem našel zde: navody.c4.cz/
Ad2. Kecy, že starší verze poběží pod moderním PHP. Nepoběží. Musíte nastavit verzi php podle předchozí instalace.
Ad3. Pozor za pojmenování databáze. Pokud chcete z nějakého důvodu pojmenovat databázi jinak, myslete na to, že ze zálohy získaná databáze má v sobě i původní svůj původní název. Stačí editovat v PSPad. Jinak nepoběží. Název databáze včetně hesla najdete v configuration.php
Ad4. Přenos zálohy do nového adresáře. Musíte zachovat velikost názvů souborů. To pro ty s Total Commander.

Na závěr si ještě neodpustím dodat pár slov. Na webu jsem v DF narazil na spoustu odpovědí a řešení. Žádné však nefungovalo. Zvláštní je přístup typu: O oku nic nevím ale ucho je kousek a o uchu toho vím moc a moc.... Nebo otázky PROČ jiná doména? Toto ovšem váš / náš problém nevyřeší. :-)
Přeji pěkný den.

Powered by Fórum