Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Idea kalendář koncertů

20. zář 2014 15:28 #117966
kalendář koncertů od vrtaak
Začátečník
Zdravím vespolek. Marně hledám nějaké vhodné rozšíření - jednoduchý kalendář koncertů. Z toho co jsem vyzkoušel mi nic nevyhovuje. Nejblíže tomu je JEM (Joomla Event Manager), následovník Eventlistu, který jak jsem zjistil je hodně rozšířený a oblíbený. Ale nutnost zadávání míst do seznamu, před samotným zadáváním akce, je pro moje potřeby příliš složitá komplikace.
To co potřebuju je v podstatě jednoduchá tabulka se třemi sloupci - KDY-KDE-INFO. S tím že prošlé akce by se překlápěly do archivu. V ideálním případě ještě s rozšiřujícím modulem "Nejbližší akce". Zkoušel jsem zmíněný Eventlist, Jevents a několik dalších komponent z JoomlaExtensions, ale nic vhodného jsem nenašel.
V podstatě by to mělo vypadat stejně jako na tomto starém webu zde .
Nemáte někdo tip? Nebo si to nechat od někoho napsat? Rád si za vhodné rozšíření zaplatím ;)
díky za případné návrhy

20. zář 2014 19:43 #117978
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
DPCalendar?

21. zář 2014 10:38 #117984
Odpověď od Bong
Moderátor
Dalším rozšíření vycházejícím z Eventlistu je redEVENT, ale je stejně jako JEM pouze pro Joomla 2.5 a vy byste měl už pracovat s Joomla 3.x. Ale v podstatě můžete použít cokoli. Jde přeci o to jak si nastavíte, nebo upravíte šablonu daného rozšíření.

Pro J3.x vyzkoušejte SimpleCalendar , Ten to zobrazuje tak jak chcete . Jen po instalaci nainstalujte češtinu z Bongovo! Ten výchozí překlad je neúplný a podivný, prase by se v tom vyznalo.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. zář 2014 14:01 #117996
Odpověď od vrtaak
Začátečník
Ach jo, to se člověk zeptá na kalendář a dozví se že zaspal dobu a že novou LTS verzi čeká marně, protože se to zrušilo, a to už dávno. No nic, moje chyba že nesleduju vývoj. Tak já jdu migrovat. Vrátím se na jaře... ;-)

21. zář 2014 17:02 #118002
Odpověď od Bong
Moderátor
Na J3 prejdete snadno. Zadne migrace se nekonaji.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. zář 2014 17:19 #118003
Odpověď od vrtaak
Začátečník
Bohužel snadno mi to nějak nejde. Po upgrade na J3 podle návodu na docs.joomla.org mám bílou obrazovku, jak na administraci tak na frontendu. Nainstaloval jsem ze zálohy web znova (je na Joomla 2.5.24.), odinstaloval jsem všechny rozšíření, protože mě napadlo že by to mohlo být tím že nejsou kompatibilní, provedl pokus o upgrade znova, a výsledek je stejný. Jsem na Hostime.cz, takže hostingem by to snad být nemělo...

Powered by Fórum