Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Listbingo 2.0

09. srp 2014 22:05 #117414
Listbingo 2.0 od Gorri
Uživatel
Zdravím,
věděl by někdo co upravit v komponentě Listbingo aby se title zobrazovalo včetně znaků ve kterých je diakritika?
Příklad: Stránka s titulkem - Úvod - nejčtenější inzeráty (zobrazuje se momentálně takto: uvod-nejtenj-inzerty)

Věděl by prosím někdo co s tím?
Děkuji

10. srp 2014 20:42 #117421
Odpověď od Bong
Moderátor
Nejedná se vám spíše o alias?
Myslím, že bude lépe prozkoumat fórum autorů, nebo se na ně přímo obrátit. Když platíte, máte nárok na podporu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. srp 2014 23:15 #117423
Odpověď od Gorri
Uživatel
O alias se nejedná. To se vyřeší pomocí komponenty Artio. Jedná se o title.
Jinak už jsem jim psal tak uvidím. Zatím se nikdo neozval.
Pro upřesnění 2.0 ještě není placená. Placená je až 2.5 a 3.0 :-)
I tak byste asi nevěděl co s tím?
Díky za reakci

11. srp 2014 07:45 - 11. srp 2014 07:51 #117425
Odpověď od Bong
Moderátor
No vídíte a to jsem pro verzi 2.0.2 ještě dělal češtinu :-). Ale podobný problém nepamatuji, bohužel teď nemám nainstalováno.
No autoři zase tak moc nekomunikují s "neplatiči". Ale zkuste se podívat na toto:

Podívejte se pomocí phpMyAdmin v nastavení databáze na Porovnávání pro toto připojení k serveru, mělo by být utf8_general_ci, nebo lépe utf8_czech_ci.
Dále se podívejte na Porovnávání u všech jednotlivých tabulek databáze, mělo by být utf8_general_ci, nebo lépe utf8_czech_ci. Ale také se podívejte přímo do struktury jednotlivých tabulek Listbinga, zda i tam je Porovnávání správně!

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. srp 2014 13:06 #117426
Odpověď od Gorri
Uživatel
Tak porovnání jsem všude změnil a stejně nic. Předpokládal jsem, že nebudou moc reagovat. Ale zkusit jsem to holt musel. Tak teď už opravdu nevím co s tím dělat. Natvrdo přepisovat vše v DB se mi moc chtít nebude. Kvůli každému inzerátu.
Napadá Vás ještě něco?
Jinak vím, že překlad byl od Vás. Za ten díky :-)

11. srp 2014 13:53 #117427
Odpověď od Gorri
Uživatel
Takže s LB se už ozvali ale podle mě problém nevyřešily. Poslaly mi soubory s češtinou jak pro backend tak i pro frontend. Ale v tom podle mě problém nebude. Problém bude fněkde přímo ve zdroji komponenty.
Jen informace jak to vypadá. Kdyby měl někdo stejný problém. :-)

Powered by Fórum