Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Community Builder - problém s cookies při registra

11. dub 2014 21:00 #115500
Ahoj,
při zkoušení funkcí nového webu, který jede na Joomle a používá komponentu CB, jsem zjistil, že nejdou registrace. Když jsem to zkoušel před měsícem cirka (po nainstalování CB), tak to šlo, ale nyní to nejde a po odeslání formuláře se vypíše:

Sezení vypršelo, anebo nemáte povoleny "cookies" ve vašem prohlížeči. Aktualizujte (znovu načtěte) prosím stránku před vyplněním.

Nejspíš jsem asi někde něco změnil, ale bohužel si už nepamatuji co, za měsíc jsem toho dělal docela hodně. Na internetu jsou různé návody na to, ale ani jeden můj problém nevyřešil. Zpočátku jsem si myslel, že je to tím, že jsem web ze subdomeny převedl normálně do provozu, ale když jsem to ozkusil i na verzi na subdomeně, tak tam je stejný problém.

Neporadil by mi někdo? Nerad bych něco odinstaloval, pač mám něco vždy upravené, aby to sedělo k šabloně.
Díky za rady

12. dub 2014 23:36 #115521
Odpověď od Cony
Moderátor
Prvně - upravovat máte v šabloně, takhle nemůžete pořádně ani aktualizovat.
Zkuste tu registraci v základní šabloně, a pokud je to možné, tak vše zaktualizovat.

13. dub 2014 11:46 #115530
Odpověď od Smidl
Návštěvník
Tak jsem zkusil i normální registraci v Joomle a při odeslání formuláře mi to napíše Invalid Token, takže nejspíš bude chyba někde jinde než v CB. Ještě se porozhlédnu na internet, ale za rady jsem stále rád.
Aktualizace nepomohli

13. dub 2014 14:47 #115532
Odpověď od Bong
Moderátor
A zkusil jste to v nějaké základní neupravované šabloně? Nebylo by to poprvé co za to šablona může.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. dub 2014 20:33 #115593
Odpověď od Smidl
Návštěvník
Máte pravdu v neupravené šabloně, to jde, ale opravdu netuším, kde by v úpravě té stávající mohl být problém .

15. dub 2014 22:47 #115601
Odpověď od Cony
Moderátor
Projděte si v šabloně adresář html/com_users/registration - měl by tam být upravený kód pro registrační formulář Joomly, a zkuste ho porovnat se soubory v /components/com_users/view/registration.

Koukejte po kódu
Code:
<?php echo JHtml::_('form.token');?>

Powered by Fórum