Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

phoca gallery - exif informace

07. led 2014 22:48 #113619
Odpověď od vejvik
Začátečník
tak to jsem asi v troubě, co s tím :(

rád bych se dotázal kohokoliv, zda by bylo možné, dám odkaz a klíč na galerii picasy a jestli by někdo zkusil u sebe zda se fotky nahraujou v pohodě aniž by se zmenšili a s exif informacemi, jestli jo, tak potom bude problém v phoce nebo joomle, pak už mi asi nezbyde než to nějak přeinstalovat toho se nejvíc bojím, jelikož to sám nedám

07. led 2014 23:12 #113620
Odpověď od H13
Admin
můžeš mi ty údaje (klíč, login, album) poslat do pm, zkusím, ... zkusil jsi hledat v google jestli např. náhodou picasa neposkytuje při externím připojení prostě menší zkomprimovaný fotky, např. kvůli přenosu dat, atd :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

08. led 2014 08:39 #113625
Odpověď od vejvik
Začátečník
údaje poslány pres SZ
jin ak jsem na netu hledal a hledam co se mohlo zmenit, ale nic jsem nenasel po odzkouseni galerie jinde kdyz bude funkcni jak ma byt vidim chybu uz snad jen v phoce nebo joomle a pokusit se nejak preinstalovat ale to bude na dalsi tema, jelikoz bez pomoci to nedam

jinak driv to chodilo normalne, zmena by musela nastat behem leta 2013, ale nic jsem nikde nenasel

08. led 2014 13:56 #113637
Odpověď od vejvik
Začátečník
tak jsem dnes cely den hledal a našel nakonec toto

píšou tam něco o tom zda se využívá picasa nebo google plus, jestli chapu sprvane kdyz nemam google plus tak max fotka 800x800 takze tam by mohla byt ta zmena velikosti, driv vim ze picasa mela tech 2048x2048 aniz by zapocitavala velikost fotky do volného prostoru.
Tak akorát netuším jak to zkusit s tím google plus aby to fungovala a jeste cele jsem si to nerozbil
budu studovat dál - kdyby nekdo vedel nebo mel zkusenost prosim o radu

08. led 2014 16:34 #113647
Odpověď od H13
Admin
zkus se podívat tady dole:
www.phoca.cz/documents/2-phoca-gallery-c...ogle-plus-web-albums

(je tam návod, jak získat obrázky z google plus, co se týče neveřejných obrázků, tam se musí zpět přejít na picasa)

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

08. led 2014 17:29 - 08. led 2014 17:31 #113650
Odpověď od vejvik
Začátečník
odkaz jsem jiý našel, ale z odstavce googl plus nejsem zrovna moudrý, mám ho přeložený překladačem, ale netuším kde získat to ID a kam ho dát
zkrátka se v tom návodu zatím nemohu vyznat
když se z picasy přepnu na googl plus tak tam jsou obrazky v plne kvalite jak jsem je nahraval takze tam to google nezmensuje

Powered by Fórum