Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

nejde se přihlásit do adminu

22. úno 2019 14:15 #139077
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Ernst napsal: Nebo zkuste přeinstalovat joomlu


Jak to pomůže pro hledání chyby? Není to jen obejítí problému a řešení důsledků místo hledání příčiny?
Co když ta příčina nastane znovu?
To je třeba pokaždé přeinstalovat Joomla a ztrácet čas?

To bychom u nás na helpdesku nic jiného nedělali :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

22. úno 2019 18:13 - 22. úno 2019 18:14 #139089
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

Rudolf Baláš napsal:

Ernst napsal: Nebo zkuste přeinstalovat joomlu


Jak to pomůže pro hledání chyby? Není to jen obejítí problému a řešení důsledků místo hledání příčiny?
Co když ta příčina nastane znovu?
To je třeba pokaždé přeinstalovat Joomla a ztrácet čas?

To bychom u nás na helpdesku nic jiného nedělali :)


Mnohokrát jsem zažil, že se joomla neaktualizovala korektně. Pak se problém valí dál a dál až propukne.
Pak reinstalace joomly pomůže jednoduše a navždy.

dost často v administraci joomly nefunguje jen cpanel. Pak je reinstalace nejjednodušší řešení

22. úno 2019 19:32 #139099
Odpověď od Pavel [byPV]
Začátečník

Martin Koumal napsal: ano, myslím na to, snažím se z nich dostat zapnutí logu...

Než se dočkáte, tak zkuste přes FTP upravit soubor configuration.php v rootu webu (bývá nastaven od Joomla! pouze pro čtení, tak možná bude třeba nejprve změnit oprávnění pro zápis) a nastavit následující hodnotu:

Code:
public $error_reporting = 'default'; // nebo cokoli jiného co tam máte
na
Code:
public $error_reporting = 'development';

Pak se zkuste znovu přihlásit a pokud to již nějakou chybu vypíše do stránky, tak to sem vložte (pokud toho bude moc, tak hledejte hlavně Error či Fatal Error). Pokud stále nic, tak se asi bez logu neobejdete, protože bude na hostingu asi napevno vypnuto zobrazování PHP chyb (netuším, zda-li to někdo dělá).

Hlavně to pak hned pro jistotu vraťte na původní hodnotu, aby se Vám náhodou nezobrazovali nějaké varovné hlášky i na frontendu ;-).

26. úno 2019 23:16 #139249
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Mně tohle u některých webů dělalo přepnutí na PHP 7.2. Ponížil jsem na 7.1 a už to zase jelo. Může to být však cokoliv jiného.

MaK.

--- -- -

07. bře 2019 11:43 #139344
Odpověď od Martin Koumal
Uživatel
Děkuji moc za snahu pomoci a trpělivost - mám nyní přístup do logu a výpis přikládám...
Přílohy:

07. bře 2019 11:44 #139345
Odpověď od Martin Koumal
Uživatel
Aktuální verze php je 5.6...

Powered by Fórum