Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Nefunkční chybová stránka 404

15. čvc 2022 21:01 #146655
Nefunkční chybová stránka 404 od Miroslav
Uživatel
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda se již někdo setkal s problémem, kdy nefunguje chybová stránka 404, ale při zadání neexistující URL se místo zobrazení chybové stránky web přesměruje na stránku titulní. Mám vytvořeno více webů a děje se to pouze na tomto jendom, na ostatních vše funguje a nejsem si vědom nicěho, co bych zrovna u tohoto webu dělal jinak. Celkem dlouho jsem googlil, ale nic funkčního jsem nenašel, proto jsem zvolil tuto cestu. Děje se tak v případě defaultní 404 chybové stránky i v případě, kdy si chybovou stránku vytvořím vlastní - ani jedna se nezobrazí.

web: oadomazlice.cz

Díky za případné rady!

M. Málek

15. čvc 2022 21:34 - 15. čvc 2022 21:35 #146656
Odpověď od Bong
Moderátor
Stránku 404 může ovlivňovat framework, pagebuilder, šablona, seo rozšíření,... záleží kdo ten závod vyhrál :-)
Zkuste všechno projít a někde to bude.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

15. čvc 2022 22:34 #146657
Odpověď od Miroslav
Uživatel
Díky, máte pravdu, je to pagebuilder  používám na tom webu RSPageBuilder, měl jsem na něj podezření již dříve, ale díval jsem se do nastavení a nic jsem nenašel, tak jsem myslel, že je to asi hloupost, ale jak jste to napsal, zkusil jsem zneveřejnit titulní stránku, kterou mám právě v tomto pagebuilderu vytvořenou a ejhle, 404 funguje nicméně tu titulku chci mít v RSPageBuilderu, ale jak opravit 404 stále nevím v nastavení pagebuilderu je ještě možnost vložit Google API, zkusím to nejspíše až po víkendu, ale moc nevěřím tomu, že by to na to mělo nějaký vliv. Nicméně jsem rád, že alespoň vím, odkud vítr fouká a jakým směrem dále zjišťovat...díky

16. čvc 2022 08:45 #146658
Odpověď od Cufe
Admin
Tip: zkuste též napsat dotaz do fóra rsjoomla.com, určitě Vám odpověď dají, nejsem si jistý, zda tady někdo využíva pagebuilder od RS Joomla, spíš od nich využíváme rozšíření RS Form.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

16. čvc 2022 20:48 #146659
Odpověď od Miroslav
Uživatel
OK, díky, již jsem napsal na RSJoomla fórum. Pokud se povede problém vyřešit, podělím se zde o výsledek

18. čvc 2022 17:54 #146670
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
RSJoomla fórum je neplacená činnost a většinou odpověď od oficiálního výrobce chybí nebo trvá i týdny.
Pokud máte platnou licenci, doporučuji napsat support ticket, jinak se řešení nedočkáte 

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum