Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Zdá se, že váš prohlížeč nepodporuje cookies.

20. čvc 2021 08:14 #144595
Odpověď od Bong
Moderátor
Zrovna na fóru vašeho hostingu je k tomuto pár příspěvků. Problém byl vždycky:

- špatně zadané údaje připojení k databázi (nebo je možno vytvořit DB a připojení úplně nové)
- chybějící povinné složky a soubory na FTP hostingu, případně soubory instalace nahrané do nesprávného umístění
- neopravená oprávnění "kouzelným tlačítkem"

Zkuste pohledat, třeba naleznete i další.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Luděk Pechanec

20. čvc 2021 19:15 #144598
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Dobrý den, děkuji za informaci. Myslím, že jsem zkontroloval vše, ale instalace mi přes DB neprojde. I když jsem vytvořil novou DB, dostává se mi stále stejné hlášky
Přílohy:

20. čvc 2021 19:29 - 20. čvc 2021 19:30 #144599
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkusil bych se obrátit přímo na podporu hostingu.

Nebo zadat do vyhledávače:
Code:
Zdá se, že váš prohlížeč nepodporuje cookies. Aplikaci nebude bez této funkce možné nainstalovat. Může zde také být problém se serverovou proměnnou session.save_path. Pokud je to váš případ, kontaktujte zprostředkovatele hostingu pokud nevíte, jak to zajistit nebo opravit svépomocí. Nemohu se připojit k databázi. Připojení vrátilo následující chybu: Could not connect to MySQL server.
Projít odkazovaná vlákna, jestli tam něco lepšího neobjevíte a teprve potom se obrátit na hosting.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Luděk Pechanec

20. čvc 2021 20:37 #144600
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
OK děkuji. Už komunikuji s podporou webhostingu.

26. čvc 2021 08:13 #144606
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel
Není to náhodou to, jak instalace Joomla vytvoří txt soubor a Vy ho musíte smazat jako potvrzení, že máte práva k hostingu? Po smazání to dovolí pokračovat v instalaci.

26. čvc 2021 08:19 #144607
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Tímto to bohužel není. Je to něco na hostingu. Ale pokud udělám zálohu přes Akeeba a na hostingu ji rozbalím, pak to funguje.

Powered by Fórum