Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

bílá stránka po přihlášení do administrace

09. dub 2021 19:08 #144179
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Díky za odpověď, public $cookie_path = ' ' je prázdné

Tak nevím, a děkuji všem za pomoc, Milan

09. dub 2021 20:23 - 09. dub 2021 20:25 #144180
Odpověď od Bong
Moderátor
Ideálně vytvořte zálohu stávajícího stavu, pro jistotu.

Stáhněte si plnou verzi vaší Joomly a na stránce /index.php?option=com_joomlaupdate - záložka Nahrát a aktualizovat si instalaci opravte. Následně opravte i databázi v Rozšíření: Databáze.

Když to bude fungovat můžete hledat příčinu předchozího. Poškozená instalace, hack,...

A také dostat zase Joomlu do formy. Provozovat verzi 3.8.13 a PHP 5.6.40 je v dnešní době trochu mimo.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. dub 2021 22:04 #144181
Odpověď od Cony
Moderátor

Bong napsal: Když to bude fungovat můžete hledat příčinu předchozího. Poškozená instalace, hack,...

Ještě bych zkontroloval nainstalované pluginy, popř. moduly pro administraci. Některý z nich může být nekompatibilní s takto starou verzí PHP.

V configuration.php nastavte hodnotu error_reporting na 'development', pak by se chyba ukázat měla. Popř. koukněte do Error logu PHP (hosting by Vám měl říct, kde ho hledat).

09. dub 2021 22:13 - 09. dub 2021 22:13 #144182
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
jo, vzpomněl jsem si

plugin na kontrolu PHP verze tohle ještě může dělat
Najděte na ftp (plugins/system/XXXX) a změňte název složky a pak ho v administraci vypněte

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

17. dub 2021 19:39 - 17. dub 2021 19:41 #144210
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Moc děkuji všem za pomoc, na jiném serveru se mi dnes ukázala tato chyba, což by mohl být stejný problém jako v předešlém případě.

Fatal error: Call to a member function format() on null in /www/moje-adresa.cz/mojeadresa.cz/plugins/quickicon/phpversioncheck/phpversioncheck.php on line 178

Povýšil jsem PHP na 7.0 a administrace se již zobrazila ale s chybou (0 Call to a member function format() on null) na titulní straně. jinak vše v administraci funguje OK.

Ještě jednou děkuji, Milan

17. dub 2021 19:49 #144211
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Ano to odpovídá poslednímu mému příspěvku:

- vypnout kontrolu check PHP plugin v administraci a chyba se již nebude zobrazovat

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum