Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Copyright patička - editace

01. úno 2021 23:56 - 01. úno 2021 23:56 #143650
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

Rudolf napsal: Tak to vraťte tak jsem vám poslal a začněte znova.

Editujete modul copyright, který načítáte do pozice "footer". Od něj si musíte vytvořit override a udělat to co jsem psal.


Rudolfe, ty jsi toho člověka totálně zblbl.
V protostar to není dělaný žádným modulem, žádným layoutem, je to natvrdo napsaný v index.php.

Sám jsi zde uvedl kód:
Code:
<!-- Footer --> <footer class="footer" role="contentinfo"> <div class="container<?php echo ($params->get('fluidContainer') ? '-fluid' : ''); ?>"> <hr /> <jdoc:include type="modules" name="footer" style="none" /> <p class="pull-right"> <a href="#top" id="back-top"> <?php echo JText::_('TPL_PROTOSTAR_BACKTOTOP'); ?> </a> </p> <p> &copy; <?php echo date('Y'); ?> <?php echo $sitename; ?> </p> </div> </footer> <jdoc:include type="modules" name="debug" style="none" /> </body> </html>

zde stačí odstranit řádek
Code:
&copy; <?php echo date('Y'); ?> <?php echo $sitename; ?>

on na to šel v podstatě dobře, akorát toho odstranil moc

02. úno 2021 00:03 #143651
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Ha,
tak to se velmi omlouvám, to jsem udělal chybu já :( Cítím se hrozně....

Ano Ernste máš pravdu teď to vidím.
Normálně je to součástí modulu copyright jako LINE1 nebo LINE2, tady je to přímo v šabloně.

Jinak ten řádek musí být odstraněn včetně toho odstavce "p", který zde editor odstraňuje.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

02. úno 2021 00:09 #143653
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

Jinak ten řádek musí být odstraněn včetně toho odstavce "p", který zde editor odstraňuje.

není nutné odstranit <p> pokud se odstraní, spodek webu odskočí o ten odstavec nahoru.
Pokud ho tam nechám, webu zůstane stejná výška, jen zmizí text

02. úno 2021 01:28 #143654
Odpověď od noelcoward73
Uživatel
Web by měl jít normálně obnovit, vše by snad mělo být na webhostingu. Dneska (jen v trochu křesťanštější hodinu :-D ) se na to podívám.
A odstraním tedy ve photostar v index.php ten řádek
<p>
&copy; <?php echo date('Y'); ?> <?php echo $sitename; ?>
</p>

Pak dám vědět, zda to zabralo :-)

Powered by Fórum