Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

defaultní nastavení pluginů

25. lis 2019 18:16 #141179
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Welcome :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: Jakub

25. lis 2019 20:50 #141187
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
přišel jsem pozdě, ale pokud je to One Page Checkout pro VirtueMart [byPV], stačí v něm v kompatibilitě zadat dopravu zásilkovnu - jmp.sh/HWFUoXe
Poděkovali: Jakub

25. lis 2019 21:35 #141191
Odpověď od Jakub
Začátečník

Ernst napsal: přišel jsem pozdě, ale pokud je to One Page Checkout pro VirtueMart [byPV], stačí v něm v kompatibilitě zadat dopravu zásilkovnu - jmp.sh/HWFUoXe


Ano, přesně tenhle Checkout byPV jsem chtěl používat, ale tam mi to to při změně země vždy zamrzlo. Po vypnutí modulu zásilkovna vše fungovalo, tak jsem se vrátil k původnímu, pro mě neskutečně nepřehlednému košíku.

Docela mě láká vaši radu vyzkoušet, protože jsem to pole měl samozřejmě prázdní, jen doufám že si tím nic nerozhodím :-)

25. lis 2019 23:21 #141194
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
měl jsem přesně tento problém (zamrznutí) a na toto řešení jsem přišel, klidně zkoušejte

26. lis 2019 00:22 #141196
Odpověď od Jakub
Začátečník
Tentokrát se to nekouslo při změně země, ale zběsile mi začal problikávat prohlížeč a nešlo to vypnout (jak v IE tak Chrome) :D

26. lis 2019 01:44 - 26. lis 2019 01:44 #141199
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

měl jsem přesně tento problém (zamrznutí) a na toto řešení jsem přišel, klidně zkoušejte


Potvrzuji stejný problém s OPC Rupostel, také jsme vyřešili, i když nevím jestli stejnou úpravou :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum