Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

defaultní nastavení pluginů

24. lis 2019 18:18 #141158
defaultní nastavení pluginů od Jakub
Začátečník
Ahoj, řešil jsem problém s modulem Zásilkovny, nakonec se ukázalo že není kompatibilní s onepage checkout.
Jenže mi poradili, ať vypnu všechny pluginy a pak zase postupně nahazuju a uvidím, kde je problém. Samozřejmě že jsem si blbec neudělal zálohu a tak společně i s novou aktualizací Joomly se mi vše total rozhodilo. Přihlášení zákazníka nefunguje, v nastavení obchodu jsou mnohdy místo políčka html příkazy a po přidání zboží do košíku se ukáže čístka 0 Kč a v Košíku nic není.

Je nějaká možnost, krom celého smazání webu, dostat vše do původního stavu ?

Jedná se o web www.mkmodel.cz

Moc děkuji

24. lis 2019 20:19 #141159
Odpověď od Linelabcz
Admin
Ahoj Jakube, snad to nebude tak težké opravit. Mazat celý web je blbost :-) Musíte napsat, jak jste postupoval a určitě to rychle vyřešíme. Vypínal jste všechny pluginy, jeden za druhým v administraci Joomla? Nebo jen pluginy Virtuemart?
Poděkovali: Jakub

24. lis 2019 20:43 - 24. lis 2019 21:10 #141160
Odpověď od Jakub
Začátečník
Vypínal jsem všechny pluginy. Na některé jsem sahat nechtěl, jako třeba na ldpa, ale nakonec jsem to zkusil, takže se ani nepřihlásím teď do administrace :-) . Ale to v databázi zase někde povolím nebo požádám forpsi o backup.

Ten web jsem jsem splácal dohromady sám, není to úplně můj obor, ale bavilo mě se učit jak jednotlivé věci dělat.
Po jedné či dvou aktualizacích mi příjde, že se to rozsypalo a na tohle jsem krátkej.

25. lis 2019 09:09 #141161
Odpověď od Linelabcz
Admin
Jestli chcete, pošlete přístup do databáze + admin Joomla na linelab@linelab.cz. Vyřešíme to ještě dnes, ať může eshop fungovat.
Poděkovali: Jakub

25. lis 2019 09:10 #141162
Odpověď od Linelabcz
Admin
I když, pokud máte backup od webhostingu, je to nejlepší řešení.

25. lis 2019 09:27 #141163
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Františku vzal jsi mi rozepsanou odpověď :)
takže potvrzuji, obnovení ze zálohy je nejlepší a nejrychlejší řešení.

Zásilkovnu vyřešíte asi jen najmutím programátora, pro OPC od Rupostelu je úprava pro Zásilkovnu přímo v instalaci, pro OPC od pana Vakeše myslím není úprava pro Zásilkovnu k dyspozici a další OPC jsem nezkoušel a netestoval.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla
Poděkovali: Jakub

Powered by Fórum