Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Po aktualizaci na 3.9.6 nefunguje admin

04. říj 2019 16:33 #140867
Odpověď od daavid
Uživatel
dobře :)
To já teď právě nevím, já ten web "podědil" a aktuálně ho spravuji a stále nadávám, kdo a jak to dělal. Je tam strašný bordel ve všem... :D

04. říj 2019 17:45 #140870
Odpověď od daavid
Uživatel
Tak je tam šablona ISIS

04. říj 2019 18:24 #140871
Odpověď od daavid
Uživatel

Bong napsal: Spusťte to přes ten kickstart, stačí jen rozbalit, žádná další instalace (třeba obnovení DB) není potřeba. Tím se vám přepíšou soubory jádra Joomla na původní verzi a mělo by všechno chodit.

Nemáte náhodou šablonu od JoomShaper? U těch to podobně zlobilo (ale i u jiných rozšíření), bylo třeba zaktualizovat nejprve je.

Zkuste si zagooglit: 0 Cal to undefined method JAdminCssMenu::addChild


Mohl bych požádat o pomoc s tou aktualizací? Je tam totiž verze 3.6.4 a rád bych to aktualizoval. PHP jsem dnes nastavil na 7.2 tak tam by neměl být problém. Pluginy jsou všechny aktualizované, kromě 3, ty se mi nedaří aktualizovat a stažení ručně také nejde, už ta stránka se souborem ani neexistuje.

Co vše si mám ještě ohlídat? Co jsem si kde načetl, tak mi připadá, že mám vše ok, ale stejně to nejde.

Díky!

04. říj 2019 19:03 #140872
Odpověď od Martin70
Zkušený uživatel

05. říj 2019 12:59 #140877
Odpověď od Bong
Moderátor
Přesně tak. Máte tam SP Page Builder, takže by mělo stačit vypnout modul SP Page Builder menu nebo přepsat soubory modulu . Pak by měla jít Joomla aktualizovat a následně aktualizovat všechny ty věci od joomshaper.com.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum